خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

فرش لایت طرح ایرانی

فرش های ماشینی ایرانی رنگ لایت

در عصر حاضر با توجه به اینکه سبک زندگیهای مردم نسبت به روزگاران گذشته دستخوش تغییرات فراوان شده و دیگر اینکه با توجه به پیشرفت روز افزون وسایل ارتباط جمعی مانند ماهواره ها و اینترنت و در کل فضای مجازی ، مردم از لحاظ شناخت محصولات تولیدی شرکت های تولیدی فرش ماشینی و تنوع و جنس و رنگ آن ها ، واقعا در زمان مراجعه برای خرید فرش ماشینی اطلاعات کامل و جامعی دارند ، تولیدکنندگان فرش ماشینی در کاشان و آران و بیدگل بر آن شدند تا تولید فرش های لایت با طرح ایرانی را در برنامه تولیدی خود قرار داده و این محصول لوکس و زیبا را راهی بازار ایران و جهان کنند.

فرش های ماشینی رنگ های لایت مدت کوتاهی است در ایران طرفداران بسیاری را بخود اختصاص داده است بطوریکه در منازل تازه ساز دوستان و آشنایان خودمان ، جدیدا اغلب شاهد آن هستیم که حتی در رنگ نمای بیرونی منازل ، یا رنگ نمای داخلی منازل برای ست کردن با فرش های ماشینی ، رنگ لایت ، زیاد بکار گرفته شده است.

با توجه به نکات اشاره شده در بالا فرش های رنگ لایت با طرح و نقش و نگاره های اصیل ایرانی تولید گردید تا علاقه مندان به این نوع از فرش های لوکس ماشینی بتوانند کف پوش منازل خود را زینت بخشند.

 

فرش ماشینی رنگ لایت با نقشه های اصیل ایرانی:

فرش های ماشینی رنگ لایت با توجه با نقش و نگاره های آن ، در دسته و گروه فرش های ماشینی مدرن و سنتی نیز میتواند قرار گیرد ، از این رو شما میتوانید از این نوع از فرش های ماشینی لوکس و لاکچری هم برای دکوراسیون های داخلی منازلی که بصورتی سنتی طراحی و ساخته شده اند استفاده کنید و هم برای دکوراسیون های داخلی منازلی که بصورت مدرن و کلاسیک ساخته شده اند ، از فرش های ماشینی رنگ لایت برای زینت بخشیدن به کف پوش فضای مورد نظرتان بهره ببرید.


نکته مهم در اینجا این است که درست است برای بافت این نوع از فرش های ماشینی از رنگ های لایت و جدید استفاده شده است ولی طرح و نقش و نگاره های آن اصیل و ایرانی است و سعی برآنست تا در بافت فرش های ماشینی در کنار فرش های دست باف که برای جهانیان بافت و تولید و عرضه میشود از اصالت فرش ایرانی نیز استفاده و از میراث نیاکانمان در این عرصه حفاظت و نگهداری شود.


مشتریان عزیز باید توجه داشته باشند که برای انتخاب فرش ماشینی و خرید آن ابتدا رنگ فرش را در ذهن خود انتخاب کنند و بعد برای خرید اقدام کنند چرا که اگر قبل از خرید تصور ذهنی از رنگ دلخواه و مورد نظرتان نداشته باشید ، بخاطر تنوع رنگ و طرح فرش های لایت ، دچار خستگی چشم و آشفتگی ذهن میشوید و اگر در این موقع فرش را انتخاب کنید ، چون در زمان خستگی چشم و آشفتگی ذهن ، فرش انتخاب کردید ، وقتی فرش های ماشینی خود را تحویل میگیرید و در منزلتان پهن میکنید تازه متوجه میشوید چه اشتباه بزرگی را مرتکب شدید و رنگ فرش ماشینی خریداری شده با تصورات اولیه ذهن شما قبل از مراجعه برای خرید بسیار متفاوت میباشد.


رنگهای استفاده شده در این نوع از فرش های ماشینی که با رنگ لایت طراحی شده اند ، بیشتر رنگهای سرد و روشن مثل نقره ای و کرم و ... هستند که باید دوستان عزیز با توجه به دکوراسیون داخلی منزلشان و فضای موجود به انتخاب طرح و رنگ فرش های ماشینی رنگ لایت با طرح اصیل ایرانی بپردازند.

از جمله محصولات جدید و مدرن و کلاسیک که بسیار مورد توجه علاقه مندان به فرش های ماشینی مدرن و کلاسیک و لوکس هم قرار گرفته است میتوان پتینه را نام برد که از دسته فرش های وینتیج به معنی کهنه یا قدیمی یا بازگشت به گذشته است و فرش های ماشینی وینتیج را با نام کهنه نما هم میشناسند چون شکل و طرح و نقش و رنگ آن شبیه فرش های دستباف اصیل ایرانی و قدیمی و کهنه نما هستند.


اغلب مشتریان عزیزی که دنبال فرش های قدیمی و کهنه هستند را میبینیم که از دیدن طرح و نقش و رنگ فرش های وینتیج واقعا شگفت زده میشوند و با توجه به علاقه این افراد به فرش های قدیمی و کهنه و بالا بودن قیمت فرش های قدیمی و کهنه از این رو برای خرید این نوع از فرش های ماشینی تمایل بسیاری دارند.


شما برای خرید این نوع از محصول زیبا و لاکچری و لوکس میتوانید از کارخانه های فرش گلفرش کاشان ، قیطران ، فرش خاطره ، فرش فرهی یا کارخانه نگین مشهد هلال (فرش شبان) در شهرستان آران و بیدگل ، قطب دوم فرش ماشینی جهان بازدید و خرید خود را انجام دهید.

 

شما برا ی خرید اینترنتی این از محصولات نیز میتوانید به وب سایت رسمی شرکت گلفرش کاشان مراجعه و ضمن بازدید از سایت ، طرح و رنگ وینتیج مورد علاقه خود را انتخاب و سفارش دهید و بدین ترتیب محصولی با کیفیت و به قیمت درب کارخانه را خریداری نمایید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  شیوه های پرداخت گل فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  حمل و نقل در گل فرش کاشان
•  درباره گلفرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه