خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

انواع طرح و نقشه فرش های ماشینی کاشان

پرفروش ترین نقشه های فرش ماشینی کاشان

امروزه نقشه های فرش ماشینی دارای تنوع زیادی است که در هنگام خرید فرش ماشینی باعث سردرگم شدن شما می شود. اکثرا در هنگام خرید فرش های ماشینی اولین فاکتوری که باعث جلب بیننده می شود طرح و نقش فرش می باشد. به همین خاطر در زیر به معرفی برخی از پرفروش ترین و محبوب ترین نقشه های فرش ماشینی کاشان می پردازیم. در تولید فرش ماشینی از مهم ترین مراحل قبل از هر چیزی مرحله طراحی و نقشه کشی فرش می باشد که از همه مهم تر است. هر چقدر همفرش ماشینی از لحاظ کیفیت و رنگ آمیزی در حد عالی باشد ولی از طرح و نقشه خوبی برخوردار نباشد به چشم بیننده وخریدار دیده نمی شود.

 

فرش ماشینی طرح افشان گل سرخ :

فرش های ماشینی طرح افشان فاقد لچک و ترنج وسط می باشند و فقط داری حاشیه در دور تا دور فرش هستند که سبب سادگی و زیبایی بیش از حد این نوع از نقشه های فرش ماشینی می شود. فرش ماشینی افشان به خاطر سادگی نقشه هیچ گاه قدیمی و از مد نمی افتد به همین خاطر جز پر فروش ترین نقشه های فرش ماشینی می باشد که از قدیم طرفدارن خاص خود را دارد. فرش افشان گل سرخ نگین مشهد هلال در بین نقشه های طرح افشان جزء پرفروش ترین نقشه ها می باشد، طرح افشان گل سرخ به دلیل گل های مارپیچ گونه و رنگ گل سرخ آن دارای زیبایی بی نظیری است این طرح 1200 شانه و دارای تراکم 3600 می باشد و همچنین دارای گل های برجسته می باشد که سبب سه بعدی بودن و زیبایی بیش ازحد آن می شود. برای خرید فرش افشان گل سرخ می توانید از گل فرش کاشان با قیمت درب کارخانه خرید کنید. قیمت فرش افشان گل سرخ در گل فرش کاشان به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه بسیار مناسب تر نسبت به فروشگاه های دیگر فرش ماشینی می باشد. فرش ماشینی افشان گل سرخ کاشان به دلیل استفاده از الیاف 100% اکریلیک از دوام و کیفیت بالایی برخوردار است و دارای 5 سال ضمانت کارخانه نیز می باشد.

 

فرش ماشینی طرح حوض نقره :

فرش ماشینی حوض نقره جزء پرفروش ترین نقشه های فرش ماشینی محسوب می شود که به دلیل سبک کلاسیک و درحین حال مدرن خود توانسته در بین خریداران فرش ماشینی به محبوبیت بالایی برسد. این نقشه دارای یک حوض در وسط و اشکال خشتی و چهارخونه در اطراف می باشد که باعث زیبا شدن این نقشه می شود. فرش ماشینی حوض نقره در 3 رنگ زمینه کرم، فیلی، سرمه ای بافت می شود. که می توانید برای خرید فرش حوض نقره به قسمت محصولات فروشگاه گلفرش کاشانمراجعه کنید. این فرش ماشینی 700 شانه بوده و دارای تراکم 2550 می باشد.

 

فرش ماشینی طرح باغ معلق :

یکی از فرش های ماشینی 700 شانه که دارای طرح جدید و از فروش بالایی هم برخوردار است فرش طرح باغ معلق است که دارای ترنج بزرگ در وسط فرش می باشد این نقشه در رنگ زمینه های آبی ، سرمه ای ، فیلی و کرم بافت می شود که با توجه به نوع دکوراسیون و رنگبندی مبلمان و پرده ها می توانید یکی از رنگ های زمینه که متناسب با نوع دکوراسیون شماست انتخاب کنید.فرش های 700 شانه به دلیل طول خاب زیاد آن ها از نرمی و زیر پا بهتری برخوردار هستند به همین خاطر برای جاهای پر رفت و آمد و کسانی که فرش نشین هستند گزینه مناسب تری هستند.

 

پر فروش ترین طرح فرش های ماشینی سال 2020 :

پرفروش ترین فرش های 1200 شانه سال 2020 عبارتند از فرش ماشینی طرح ساری گل، نقشه مه گل، فرش طرح خانه رویایی، طرح افشان گل سرخ ، فرش نقشه کرمان و نقشه رونیا از پر فروش ترین طرح های فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته می باشند که از فروش بالایی برخوردار هستند شما می توانید برای خرید به راحتی به صورت اینترنتی از سایت گلفرش کاشان فرش ماشینی دلخواه خود را انتخاب کنید.

 

فرش های طرح وینتیج و مدرن :

فرش های ماشینی طرح وینتیج و مدرن، نقشه هایی هستند به سبک قدیمی و کهنه نما که نقشه های آن شباهت زیادی بهفرش های قدیمی و قدمت بالا دارد. اکثر افراد به خاطر سبک کهنه نما بودن و اصالت خاص نقشه های فرش ماشینی وینتیجاین نوع سبک از طرح های فرش ماشینی را دوست دارند علاوه بر فرش های وینتیج ، فرش های طرح مدرن هم هستند که از سبک نقشه های سنتی و اصیل فرش ماشینی پیروی نمی کنند و دارای قاعده و اصول طراحی استانداردی نیستند و به شکل طرح های به هم ریخته و فانتزی هستند که بسته به نوع دیزاین و دکوراسیون قابل استفاده هستند.

 

مجموعه گلفرش کاشان با توجه به خواسته بازار و استفاده از طراحان فرش مجرب و ماهر اقدام به تولید فرش های ماشینی با جدیدترین طرح و نقشه ها نموده که شما خریداران فرش ماشینی با خیال راحت میتوانید اقدام به خرید از سایت گل فرش کاشان نمایید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  خدمات پس از فروش گل فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه