خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

خرید اینترنتی فرش 1200 شانه گل برجسته تراکم 3600

خرید اینترنتی فرش 1200 شانه کاشان

از زمان های بسیار دور، مردم داخل و خارج از ایران، شهرستان کاشان را در کنار گلاب و عرقیجات معروفش، به خاطر بافت فرش های دستبافت کرک و ابریشم می شناسند به گونه ای که از کاشان به عنوان قطب فرش دستباف دنیا نام می برند و در این شهرستان، برندهای بزرگی چون شرکت فرش نگین مشهد هلال (فرش شبان)، فرش قیطران، فرش خاطره، فرش بزرگمهر، فرش فرهی، فرش زمرد، فرش اسپادانا، فرش آسایش و ... ظهور کردند که در کنار تولید فرش های 700 شانه و 1000 شانه، به تولید فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 می پردازد.

صنعتگران خوب شهرستان کاشان با استفاده از تجربه و هنر بزرگان و پدران خود که در بافت فرش های دستباف داشتند، همچنین با استفاده از هنر طراحان و متخصصین حوزه طراحی و نقشه کشی فرش ماشینی و تولید محصولات باکیفیتی که از مرغوب ترین الیاف روز دنیا در در بافت فرش های ماشینی بهره می گیرند، توانسته اند نام و آوازه فرش ماشینی کاشان را در کنار فرش دستباف به گوش جهانیان برسانند.

از این رو هر روزه شاهد آن هستیم که در بافت فرش های ماشینی تولیدکنندگان و صنعتگران کاشانی، محصولات جدیدی با کیفیت و مرغوبیت بالا و دارای طراحی هایی زیبا و متنوع، متناسب با سلیقه و سبک زندگی مردم به بازار ایران و جهان عرضه می دارند که در بافت این محصولات، از الیاف صد در صد آکرولیک استفاده می شود.

فرش های 1200 شانه گل برجسته با تراکم 3600 از جمله محصولات جدیدی است که در مدت کوتاه ورودش به بازار ایران و جهان توانسته است مشتریان زیادی را برای خرید این محصول به خود جذب کند .

ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا شما دوستان و سروران گرامی را با فرش های جدید 1200 شانه گل برجسته با تراکم 3600 آشنا کنیم و ویژگی های بیشتری از این فرش ماشینی دستباف گونه برای شما بازگو نماییم تا بتوانیم نظر شما را به زیبایی های بیشتر این محصول جدید معطوف کنیم.

فرش های ماشینی در گذشته به مانند امروز از لحاظ شانه و تراکم به مانند امروز تنوع زیادی نداشت و اکثرا فرش های ماشینی به صورت فرش های ماشینی 320 شانه تولید و بافت می شد ولی امروزه فرش های ماشینی از لحاظ شانه (به تعداد گره ها و ریشه هایی که در عرض فرش ماشینی در کنار هم قرار می گیرند شانه فرش می گوییم) به فرش های 500 شانه، 700 شانه، 1000 شانه، 1200 شانه و 1500 شانه تقسیم می شوند.

از طرفی دیگر فرش های ماشینی با توجه به تراکم (به ریشه ها و گره های بافته شده و در کنارهم قرار گرفته شده در راستای یک متر از طول فرش ماشینی تراکم فرش می گوییم) به فرش های با تراکم 2550، فرش های با تراکم 3000، فرش های با تراکم 3600 و فرش های با تراکم 4500 تقسیم می شود.

 

ویژگی فرش 1200 شانه گل برجسته :

وقتی صحبت از فرش 1200 شانه گل برسته با تراکم 3600 می شود منظور از 1200 شانه آن است که در یک متر از عرض فرش ماشینی بافته شده 1200 ریشه و گره وجود دارد و منظور از تراکم 3600 آن است که در یک متر از طول فرش ماشینی 1200 شانه، 3600 ریشه وجود دارد.

الیافی که در بافت فرش ماشینی 1200 شانه مورد استفاده قرار می گیرد حتما باید نازک باشد و از ظرافت بالایی برخوردار باشد تا بتواند نمایانگر فرش های دستباف یا به اصطلاح عامیانه دستباف گونه باشد.

برای آنکه فرش های ماشینی بدون پرز باشد و از مرغوبیت بیشتری برخوردار گردد از نخ آکرولیک هیت ست شده در بافت فرش های ماشینی 1200 شانه استفاده می شود.

نکته قابل توجه این است که نخ هایی که در بافت فرش های ماشینی مورد استفاده قرار می گیرد با توجه به افزایش شانه و تراکم در دستگاه بافندگی، بسیار ظریف و نازک می شود، از طرفی افزایش شانه و تراکم فرش باعث افزایش تعداد گره ها و ریشه های فرش ماشینی می شود.

خاب فرش ماشینی به ریشه ها و گره هایی که بین تار و پود فرش قرار دارند گفته می شود و با افزایش شانه و تراکم فرش ماشینی، خاب فرش نیز دستخوش تغییر می شود و ارتفاع خاب فرش ماشینی کم می شود.

در فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600، خاب فرش معمولا بین 6 تا 8 میلیمتر می باشد.

فرش های 1200 شانه با توجه به تراکم و شانه بالایی که دارند خاب کمتری نسبت به فرش های 700 شانه و 1000 شانه دارند ولی در مقابل به خاطر تراکم بالایی که دارند فشردگی گره ها و ریشه ها در فرش های 1200 شانه گل برجسته با تراکم 3600، بیشتر از فرش های 700 شانه و 1000 شانه است و از این رو از ظرافت و لطافت بیشتری برخوردار هستند ولی از طرفی فرش های 1200 شانه مراقبت بیشتری را می طلبد.

ریشه ها و گره ها در فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 به مانند دیگر محصولات فرش ماشینی به شکل U می باشد که بعد از بافت فرش در قسمت آهار با چسب رزین که پشت فرش ماشینی استفاده می شود باعث استحکام بیشتر و نگهداری با دوام بیشتر فرش می شود.

علت برجسته بودن فرش های 1200 شانه به خاطر استفاده از نوعی نخ با ترکیب و جنس خاص بنام نخ هایبالک است که پس از بافت فرش ، فرش در قسمت آهار وقتی روی دیگ بخار عبور داده می شود نخ هایبالک ، کف خواب می شود و بقیه قسمت های فرش در خاب عادی خود می مانند و باعث برجسته شدن فرش می شوند.

اگر قصد خرید و ست کردن فرش ماشینی با دکوری خاص را دارید یا اینکه در نمای داخلی منزلتان از سنگهای آنتیک استفاده کرده اید یا از قصد دارید فرش ماشینی خریداری کنید تا با مبل های سلطنتی یا مبل های چستر با رنگی خاص ست کنید، ما فرش های 1200 شانه گل برجسته با تراکم 3600 در طرح ها و رنگ های متنوع محصول شرکت گل فرش کاشان را به شما پیشنهاد می کنیم.

با توجه به سلیقه و نظرتان می توانید فرش های طرح ترنج دار یا بدون ترج (در اصطلاح فرش های بدون ترنج را فرش های طرح افشان نیز می گویند) و یا نقشه شکارگاه و فرش هایی با طرح و نقشه هایی شبیه فرش های دستباف کاشان، نایین یا اصفهان در قالب فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته با تراکم 3600 سفارش دهید.


خرید اینترنتی از وبسایت گل فرش کاشان:

باید اعتراف کنیم بزرگترین عرضه کننده فرش های ماشینی 700 شانه گل برجسته تراکم 2550، 1000 شانه گل برجسته تراکم 3000، 1200 شانه گل برجسته تراکم 3600 و 1500 شانه گل برجسته تراکم 4500 در ایران و جهان، شرکت گل فرش کاشان، با بیش از چند دهه سابقه تولید و عرضه محصولات فرش ماشینی بصورت اینترنتی و دارای نماد اطمینان و استاندارد داخلی و بین المللی در تولید فرش های ماشینی با استفاده از دستگاه های به روز دنیا از شرکت های بزرگ واندویل بلژیک و شونهر آلمان، استفاده از نیروی متخصص و مجرب در امر تولید و استفاده از بهترین نوع الیاف آکرولیک، شما دوستان و سروران گرامی را در امر خرید و استفاده از محصولات تولیدی خود دعوت و ضمانت 36 ماهه محصولات را به شما عرضه می دارد.

با ثبت سفارش خود در کوتاه ترین زمان ممکن، محصولی با کیفیت جهانی و به قیمت درب کارخانه را از گل فرش کاشان خریداری نمایید.

امید است بتوانیم با معرفی محصولات و تولیدات بیشتر رضایت بیشتر شما سروران گرامی را تامین نماییم.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  درباره گلفرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  شیوه های پرداخت گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه