خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

خرید اینترنتی فرش

خرید اینترنتی فرش

در این مقاله قصد داریم مزایای خرید فرش به صورت اینترنتی را بیان کنیم و به نکاتی که باید در خرید اینترنتی فرش به آن توجه لازم را داشته باشید اشاره کنیم.

خرید آنلاین فرش این مزیت را دارد که قیمت فرش عرضه شده به قیمت فرش درب کارخانه می باشد و واسطه های موجود را از میان بر می دارد در نتیجه مشتری با اطمینان از قیمت با خیال راحت فرش مورد نیاز خود را تهیه می نماید. یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی فرش صرفه جویی در وقت مشتری می باشد. در خرید آنلاین مشتری نیاز به صرف زمان طولانی برای پیدا کردن فرش مورد نیاز خود ندارد و به راحتی می تواند در فروشگاه های آنلاین به صورت مجازی بین صد ها و هزاران نوع فرش و طرح با توجه به سلیقه و نظر خود فرش مورد نیاز خود را تهیه نماید.

 

فرش یکی از محصولاتی می باشد که با توجه به سفارش مشتری تولید می شود و امکان دارد سایز انتخابی فرش مورد نظر خریدار در انبار فروشگاه یا کارخانه تولید کننده موجود نباشد و زمانی مورد نیاز هست تا فرش انتخابی طراحی یا بافت شود، این زمان در فروشگاه اینترنتی گلفرش کاشان به حداقل زمان خود رسیده است که به این صورت می باشد که اگر فرش مورد نظر خریدار در موجودی گلفرش کاشان باشد، فرش خریداری شده همان روز یا فردا آن روز برای خریدار ارسال می شود، ولی در صورت عدم موجودی فرش حداکثر در بازه زمانی 7 تا 10 روز کاری بعد از ثبت سفارش برای خریدار ارسال می گردد.

 

همچنین اگر مشتری نیاز به فرش با سایز و ابعاد خاص یا سفارشی داشته باشد، در این صورت نیاز به طراحی فرش مورد نظر می باشد که حداکثر با توجه به درخواست و سفارش خریدار زمان 14 تا 20 روز کاری زمان برای طراحی و بافته شدن فرش، زمان مورد نیاز است.یکی دیگر از مزایای خرید فرش آنلاین، تنوع در انواع فرش ها و طرح ها می باشد که با توجه به نیاز خریدار می تواند از بین فرش های ماشینی ، فرش کودک و عروسکی ، گلیم ، گبه و فرش های فانتزی در سایز ها و طرح های مختلف انتخاب نماید و فرش مورد نظر خو را با ضمانت محصول و تضمین بهترین قیمت فرش از فروشگاه گلفرش کاشان خریداری نماید.

 

 

توجه به نکاتی که باید در خرید آنلاین فرش به آن توجه داشته باشیم:

به این نکته در خرید اینترنتی فرش باید توجه داشت که فرش انتخابی ما با معیار های مورد نظر ما در مورد فرش همخوانی دارد یا خیر. اکثر خریداران فرش به نقش و نگار و ریز نقشی فرش اهمیت زیادی می دهند که با توجه به این نکته هرچه شانه و تراکم یک فرش بیشتر باشد از ریز نقشی و زیبایی بیشتر برخوردار است. ولی در صورتی که شما به قطر و خاب فرش اهمیت بیشتری می دهید پس باید به خاب فرش در انتخاب خود، دقت نظر بیشتری داشته باشید.

یکی دیگر از مهم ترین نکاتی که باید در انتخاب فرش آنلاین به آن توجه داشته باشید، انتخاب نوع فرش با توجه به مکان و فضایی که فرش در آن پهن می شود است. ما در این مقاله قصد داریم که به صورت مختصر با انتخاب فرش با توجه به فضا و مکان های مختلف به شما در انتخاب مناسب ترین فرش کمک نماییم.

 

 

فرش ها انواع مختلفی دارند که در خرید فرش به صورت اینترنتی باید به آن توجه داشته باشید:

به طور مثال اگر فرش برای اتاق خواب خواسته باشید انتخاب کنید مناسب ترین فرش از نظر قیمت، فرش های فانتزی و گبه می باشد. همچنین برای اتاق کودک می توانید از فرش های عروسکی انتخاب کنید. در صورتی که قیمت فرش مورد توجه نباشد، می توانید از فرش های 700 ، 1000 ، 1200 و 1500 شانه در فضای مورد نظر استفاده نمایید.

 

اگر فرش مورد نیاز شما برای آشپزخانه یا راه پله باشد می توانید از گلیم یا گبه استفاده نمایید. گبه دارای خاب می باشد که شبیه به فرش است و لی جنس نخ آن از متفاوت است، ولی گلیم بدون خاب است که با توجه فضای خود می توانید سایز مورد نظر خود را خریداری نمایید. برای نشیمن و اتاق مهمان بهترین انتخاب، انتخاب بین فرش های 700 ، 1000 ، 1200 و 1500 شانه می باشد که هر چه تراکم و شانه فرش بیشتر باشد، فرش دارای نقش و نگار ظریف تر و زیبا تری است. به این نکته نیز باید توجه داشت که خاب فرش 700 شانه نسبت به دیگر فرش ها از خاب بیشتری برخوردار است.

 

با توجه به نکاتی که باید در خرید اینترنتی فرش به آن توجه کرد و در این مقاله به آن اشاره گردید، امید است در انتخاب فرش خود، بهترین انتخاب را داشته باشید. در صورت داشتن سوال و مشکل می توانید با شماره تماس قرار گرفته بر روی سایت با همکاران ما در تماس باشید.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شیوه های پرداخت گل فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  درباره گلفرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه