خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

خرید عمده فرش ماشینی کاشان

فرش عمده - فروش و قیمت عمده و همکاری فرش ماشینی

فروش و قیمت عمده ، همکاری و بنک داری فرش ماشینی

مجموعه گل فرش کاشان در نظر دارد علاوه بر فروش فرش ماشینی به صورت تک و جزئی برای مصرف کننده و خریدار خانگی ، اقدام به فروش عمده فرش ماشینی کاشان برای همکاران و فروشندگان فرش سراسر کشور را نیز فراهم آورد. برای راحتی و سهولت از اطلاع جدیدترین فرش ها و محصولات گل فرش کاشان می توانید ما را از طریق وب سایت ، تلگرام و اینستاگرام گل فرش کاشان دنبال کنید. مجموعه گل فرش کاشان این امکان را فراهم آورده تا همکاران عزیز سفارشات خود را به صورت خرید فرش به قیمت عمده از کارخانه فرش کاشان به صورت مستقیم انجام دهند. همچنین برای راحتی خرید می توانید سفارشات خود را به صورت قرارداد نقدی و یا مدت تنظیم کنید.

محصولات ما

محصولات عرضه شده در مجموعه گل فرش کاشان شامل انواع فرش های ماشینی 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه ، 1500 شانه ، فرش وینتیج یا کهنه نما ، فرش گبه ، گلیم ، تابلو فرش ، رویه پشتی و... می باشد. تمامی فرش های ماشینی عرضه شده در گل فرش کاشان دارای نشان ملی استاندارد و ضمانت محصول می باشند. همچنین در صورت درخواست سایز ، طرح و رنگ سفارشی نیز گل فرش کاشان امکان بافت آن را فراهم آورده است.

عزیزانی که قصد همکاری با ما را داشته باشند می توانند برای دیدن فرش ها و محصولات ما و همچنین تنظیم قرارداد به دفتر ما واقع در پایتخت فرش ماشینی شهر کاشان مراجعه نمایند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با ما از طریق را های ارتباطی قرار گرفته بر روی سایت در تماس باشید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  حمل و نقل در گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه