خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

فرش ماشینی برای جهیزیه

خرید فرش ماشینی برای جهیزیه

زمانی که متولد می شویم پدر و مادرمان تمام وسایل و اسباب راحتی و پیشرفت را برای ما فراهم و مهیا می کنند و همه چیز برای ادامه زندگی ما تدارک دیده شده است. با این وجود، مسئولیت داشتن منزلی مستقل چالشی بس بزرگ در فکر و ذهن تمامی ما می باشد که با تمام مشکلات ، تمایل به امتحان آن داریم .

هریک از ما آرزومندیم که بصورت مستقل برای خود خانه ای داشته باشیم که بتوانیم در خانه خود استراحت کنیم، غذا بخوریم، تفریح کنیم ، تصمیم بگیریم و مطابق نظر شخصی خود ، زندگی را اداره کنیم.

تصور کنید دو نفر از دو طایفه متفاوت یا گاها شبیه به هم اما با سبک زندگی ای متفاوت می خواهند در کنار هم قرار بگیرند و زندگیه مشترکی را تشکیل بدهند و بصورت مستقل در خانه خودشان زندگی کنند.

 اثرات انگشت هیچ انسانی به همدیگر شباهت ندارد و نمی توان دو نفر را بیابید که زندگی ای شبیه هم داشته باشند ، یا شبیه به هم فکر کنند و در زندگی سختی ها و مشکلات یکسانی را تجربه کرده باشند.

در زندگی مشترک نقاط متفاوت زیادی وجود دارد و مسایل و نکات مشترک زیادی هم وجود دارد و خرید فرش از طرف زوجین ، انتخابی مشترک برای شروع زندگی ای مشترک را رقم میزند.


 مدل فرش ماشینی برای جهیزیه :

 دکوراسوین فرش جنبه های زیادی از روانشناسی را شامل میشود چون دکوراسیون فرش منزل هر شخص مواردی را شامل میشود که شخص در کل روز با آنها در ارتباط است و تاثیر بسزایی در زندگیه فرد دارد. شخصی را که به رنگ مشکی علاقمند است و تمایلی به رنگهای گرم ندارد تصور کنید. اگرچه شما برای این شخص ، محیط زندگی ای را فراهم می کنید که مملوء از رنگهای گرم و شاد است ولی این شخص نه تنها استراحت درآن فضا را قبول ندارد بلکه نیاز به رنگ مشکی را همیشه احساس میکند و ذهن و روح این شخص به آرامش نمیرسد و توانایی تمرکز یا کار کردن درآن محیط را ندارد و به زبان عامیانه ، زندگی این شخص مطلوبیت و جذابیتی برایش ندارد و لذت نمیبرد.

 در نظر گرفتن روحیه افراد خانواده برای انتخاب اجسام دکوراسیون منزل مخصوصا خرید فرش ماشینی برای جهیزیه و دکوراسیون اولین منزل برای زوجین نکته ای بسیار مهم است.

دیگر آنکه درست است که می گویند با هزینه ای کم هم میشود دکوراسیون زیبا و ساده ای داشته باشید ولی این خیلی مهم است که در نظر داشته باشید به هر میزان هزینه کنید به همان اندازه به شما در خرید و انتخاب عناصر با کیفیت و با دوام تری کمک خواهد شد.

هنگام خرید وسایل جهیزیه یا تغییر دکوراسیون باید دو عنصر اصلی را در نظر داشته باشید :

1.مبل

2.فرش

 که وجود این دو عنصر دربیشتر منازل به جهت احساس راحتی و آرامش الزامی است.

سرویس مبلمان به جهت آنکه هزینه ی زیادتری را شامل میشود ، بهتر آنست در انتخاب اول شما باشد ، سپس به دنبال خرید فرش ماشینی باشید که مکمل  مبلمان منزلتان باشد. در واقع عنصر با هزینه بیشتر را باید اول انتخاب کنید چون تغییر آن دشوارتر است وبرای شما ممکن است هزینه ای دوچندان بتراشد. معمولا قیمت سرویس مبلمان منزل از قیمت فرش خیلی بیشتر است.

 سرویس مبلمان خود را جوری انتخاب کنید که ترکیب عناصر دیگر منزل برای شما آسان باشد و در انتخاب رنگ فرش ماشینی و پرده اتاق منزلتان مشکلی بوجود نیاید و در دسترس باشد.

توجه کنید که قبل از آنکه رنگ مبل خاصی را نیز انتخاب کنید در مورد در دسترس بود وسایل مکمل آن نیز اطلاعات کافی را بدست بیاورید و در ذهن خودتان نمونه های موجود را داشت باشید.

 توجه کنید که رنگهای خیلی گرم و خیلی روشن را در دکوراسیون منزلتان به تنهایی بکار نبرید.

بعنوان مثال انتخاب سرویس مبلمان که به طور کامل به رنگ زرد است هم زیبایی محیط را برهم میزند و هم زیبایی عناصر منزل و فرش ماشینی را بهم میریزد و شمارا در انتخاب سایر وسایل منزل با مشکل روبرو میکند.

شما میتوانید سرویس مبلمان را از چند رنگ با الگوهای متفاوت انتخاب کنید که تماما در حوزه ی انتخاب شماست و خودتان مسئول انتخاب و پیامدهای آن باشید.

 

 انتخاب فرش جهیزیه عروس :

انتخاب فرش ماشینی برای جهیزیه عروس  در گام  نخست باید با توجه به رنگ مبلمان و عناصرمحیط باشد و به گونه ای باشد که ترکیب رنگ مشابه، در طیف های مکمل را دارا باشد. مثلا وقتی که سرویس مبلمان با رنگ قرمز و کرم انتخاب میکنیم اگر رنگ بیشتر سرویس مبلمان قرمز بود ،به جستجوی فرش کرم رنگی میرویم و انتخاب میکنیم که دارای خطهای رنگی از طیف قرمز باشد و مهم نیست که حتما مثل همان رنگ را انتخاب کنیم.

 نوع فرش ماشینی که برای جهیزیه عروس انتخاب میکنیم باید با طرح و شکل و رنگ سرویس مبلمان همخوانی داشته باشد. اگر سرویس مبلمان استیل یا سلطنتی را انتخاب کردید ، انتخاب فرش تک رنگ و مینیمال دیگر به دکوراسیون منزل شما زیبایی و جذابیتی نمی دهد.

 در اینجا شما باید به سراغ فرش های ماشینی با طرح و نقش و نگاره های اصیل بروید تا بتواند فضای منزلتان را به شکل کلاسیک نشان دهد.

اگر سرویس مبلمان بزرگ و پهن و راحتی انتخاب کردید ، دیگر نمیتوانید فرش ماشینی با طرح و نقش و نگاره های بسیار زیاد و باشکوه انتخاب کنید چون از راحتی و فضای صمیمیت منزل شما میکاهد.

 آخرین مطلبی که در انتخاب فرش ماشینی برای جهیزیه عروس ، باید مورد توجه قرار دهید ، ضخامت و ماندگاری فرش ماشینی است.

باتوجه به اینکه شاید برای مدت زیادی نخواهید دکوراسیون منزلتان را تغییر دهید ؛ پس باید فرش ماشینی را انتخاب کنید که از دوام و آسان بودن شست و شوی آن اطمینان کامل داشته باشید.

پس بهتر است هزینه بیشتری برای خرید فرش ماشینی انجام دهید و فرشی را خریداری کنید که نخ خاب آن از کیفیت و مرغوبیت و نرمی و لطافت بالایی برخوردار باشد.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش گل فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از گل فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  درباره گلفرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه