خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

فرش ماشینی اصل و اورجینال

خرید فرش ماشینی اصل کاشان

اسم و عنوان دیگری که برای فرش های اورجینال استفاده می شود ، فرش اصل می باشد و در اصطلاح به فرش هایی اصل گفته می شود که تمام ویژگی ها و خصوصیات یک فرش در بالاترین سطح مرغوبیت و کیفیت ، بافته شده از بهترین نخ در فرش و در طرح و نقشه های بسیار زیبا تولید شده باشند. در واقع آن قدر این فرشها از لحاظ کیفیت در سطح بالایی هستند که هیچ عیب نقص و ایرادی نمی توان از آن گرفت.

 خریداران عزیز باید به این نکته مهم توجه کنند که متاسفانه خیلی از فروشندگان فرش ، چه به صورت فروشگاه های اینترنتی فرش و چه در نمایشگاه ها ، فرش های بی کیفیت و تقلبی را تحت عنوان فرش اورجینال به مشتریان عرضه می کنند و اطلاعاتی که در پشت فرش های تقلبی هست  اطلاعات اصلی فرش ماشینی هیچ سنخیت و تناسبی ندارد.

 

تشخیص شناسایی فرش تقلبی با فرش اصل :

شما دوستان و همراهان عزیز با مطالعه مقاله ها و اطلاعات ارائه شده در سایت گلفرش می توانید مشخصات فرش های اصل را بیاموزید تا در هنگام خرید فرش های ماشینی با اطلاعات و آگاهی های لازم در مورد فرش های اصل و اورجینال انتخابی آسان برای خود و خانواده عزیزتان داشته باشید.

اولین چیز قبل از آن که به زیبای طرح و رنگ و نقشه فرش ماشینی باید به آن توجه و دقت داشته باشید اصل بودن فرش ماشینی است تا بتوانید بدون دغدغه و با آرامش بیشتر سالهای زیادی فرش برایتان ماندگاری داشته باشد.

فرش اورجینال را از هر فروشگاه و فروشنده فرش ، طالب نباشید بلکه در هنگام خرید فرش اورجینال به شرکت و فروشگاه هایی با برند های معروف فرش ماشینی و معتبر مراجعه کنید و فرش ماشینی مورد نیازتان را خریداری نمایید.

 

 خصوصیات مهم فرش اصل :

فرش ماشینی بافته شده از نخ خاب صد در صد اکرلیک، در بین همه فرش های ماشینی موجود در ایران، بیشترین کیفیت و مرغوبیت را دارا می باشد و خانواده های عزیز ایرانی نیز استقبال زیادی از این نوع فرش های ماشینی داشته اند که با عنوان فرش ماشینی اکرلیک اصل شناخته شده است که در موقع خرید این نوع از فرش ها از اصل بودن آن اطمینان پیدا کنید.

 

مشخصات فرش های اصل یا اورجینال صد در صد اکرلیک :

 1- سطحی نرم و لطیف و روشن دارند.

2- در هنگام لمس سطح فرش بافته شده از نخ اکرلیک ، دست سرمی خورد و تو رفتگی و چسبندگی ای احساس نمی شود.

3- نخ خاب هیت شده در بافت فرش های اکرلیک استفاده می شود که در زمان لمس فرش هیچ نوع پیچیدگی و کلاف نخ حس نمیشود.

4- در برابر برگشت پذیری و پاخوردگی مقاومت بالایی دارند.

5- در برابر حرارت های بالا مقاوم هستند.

6- رنگهای بسیار سرزنده و شادی دارند.

7- بوی مواد نفتی و پلاستیکی نمی دهند.


تراکم و شانه در فرش های ماشینی اصل :

 یکی از مهترین مشخصه فرش ماشینی تعداد شانه های فرش ماشینی و تراکم آن میباشد.

در هر فرش در یک متر مربع از آن ،به تعداد گره هایی که وجود دارد ، تراکم طولی می گویند.

در هر فرش به تعداد گره هایی که در عرض فرش موجود می باشد تراکم عرضی یا شانه فرش ماشینی گفته میشود.

با بالا رفتن تعداد شانه ها و تراکم در فرش ماشینی ، فرش دارای بافتی با کیفیت بیش تر و لطیف تر و ظریف تر می شود و فرش سنگین تر می شود و قیمت آن نیز بیشتر می شود.

از فرش های با تراکم بالا می توان فرش های 1200شانه با تراکم 3600 و فرش های 1500شانه با تراکم 4500 را نام برد که در اصطلاح به آن ها فرش دستباف گونه هم می گویند.


جنس نخ خاب فرش ماشینی اورجینال :

 جنس خوب و مرغوب استفاده شده در نخ خاب فرش ماشینی باعث کیفیت بالای فرش تولید شده می شود که از این حیث ، فرش های ماشینی درجه های متفاوتی را شامل می شوند.

لازم است بدانید که الیافی با آن نخ تولید و در فرش بافته می شود یا طبیعی است یا مصنوعی.

الیاف طبیعی نیز خود به دو دسته تقسیم میشود :

حیوانی و گیاهی

الیاف طبیعی گیاهی مثل:

پنبه و جوت و بامبو

الیاف طبیعی حیوانی مثل:

پشم و ابریشم

 

الیاف مصنوعی که از مواد نفتی ساخته می شوند و بهترین نوع آن نخ اکرلیک می باشد که بیشترین استفاده تولید و بافت فرش های ماشینی با کیفیت بالا را به خود اختصاص داده است.

 

شهرستان کاشان و آران و بیدگل ، قطب بزرگ تولید فرش ماشینی در ایران و جهان دارای کارخانجات بزرگ تولید فرش های ماشینی می باشد و خدا رو شکر با استفاده از دستگاه های مدرن و به روز در زمینه تولید فرش های ماشینی با کیفیت بالا و اصل ، رضایت تمامی مشتریان را در زمینه تولید فرش های ماشینی با کیفیت و اصل و اورجینال بدست آورده است و هرروز شاهد تولید فرش هایی با تراکم های بالا و محصولات جدید در زمینه تولید و بافت فرش های ماشینی هستیم.

 ضمنا در شهرستان کاشان و آران و بیدگل ، شرکت های بزرگ تولید کننده نخ اکرلیک ، نیازشرکت های بافندگی برای تولید فرش های ماشینی تامین می کنند و انشالله بزودی ایران در زمینه تولید نخ اکرلیک به خودکفایی می رسد.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شرایط بازگشت کالا در فروشگاه گلفرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  حمل و نقل در گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه