خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

قیمت فرش ماشینی 1500 شانه

خرید انواع فرش ماشینی 1500 شانه کاشان

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی سطح توقعات مردم در زندگی نیز افزایش پیدا کرده است.

از طرفی همان طور که تکنولوژی پیشرفت می کند، تولیدات و محصولات جدیدی هم وارد بازار می شوند که ظهور این تولیدات و محصولات به همراه خود تغییرات در سبک زندگی مردم نیز به وجود می آورند که نمونه ای از این تغییرات ، تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی منازل است.

با پیشرفته شدن بافت فرش های ماشینی هر از چندگاهی شاهد ظهور دستگاه های جدید بافندگی با قابلیت های منحصر به فرد خود هستیم که ظهور دستگاه بافت فرش های 1500 شانه با تراکم 4500 از جمله این موارد است.

 

 فرش های 1500 شانه با تراکم 4500 از زیبایی و ظرافت بی نظیری برخوردار می باشند ولی ابتدا باید توجه کنید آیا سبک زندگی تان به نحوی می باشد که انتخاب فرش 1500 شانه ماشینی با آن در تضاد نباشد؟

 

در منزل ایرانیان عزیز فرش رکنی اساسی دارد و برای همین در انتخاب آن باید دقت زیادی داشت تا با توجه به سبک زندگی مان ، کلاسیک یا سنتی یا فانتزی و ... فرشی را انتخاب کنیم با دکوراسیون منزل و طراحی داخلی اتاق های ما همخوانی و تناسب داشته باشد چون فرش های ماشینی 1500 شانه برای هر دکور و سبکی مناسب نیست و تنها اگر منزل شما سبکی کلاسیک دارد می توانید از این نوع فرش های ماشینی که مدت زمان زیادی نیست تولید و به بازار عرضه شده خرید نمایید.

 

تفاوت فرش 1500 شانه با سایر فرش های ماشینی :

تعداد شانه و تراکم در فرش های ماشینی از تنوع بالایی برخوردار میباشد.

 

فرش  700  شانه تراکم 2550

 

فرش 1000 شانه تراکم 3000

 

فرش 1200 شانه تراکم 3600

 

فرش 1500 شانه تراکم 4500

 

قبل از فرش های تولیدی با دستگاه 1500 ، فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 به خاطر این که از زیبایی و ظرافت بالایی برخوردار بودند مورد استقبال زیادی قرار گرفتند ولی فرش های 1500 شانه ماشینی نسبت فرش های 1200 شانه از زیبایی و ظرافت بیشتری برخوردار می باشند.

 

در بافت فرش های 1500شانه ، بخاطر شانه وتراکم بالایی که این نوع از فرش های ماشینی دارند از نخ های بسیار نازکی در خاب آن استفاده شده است و علت کم بودن ضخامت این نوع از فرش ها نیز همین میباشد.

 

برای این که ببینید ضخامت خاب فرش های 1500شانه به چه شکل است کافی است آن را با 700 شانه با تراکم2550 مقایسه کنید.

 

معمولا فرش های 1500 شانه با تراکم 4500 از ضخات خاب کمی نسبت به سایر انواع فرش ماشینی برخوردار می باشند و برای همین توصیه می شود در مکان های پر رفت وآمد از این نوع فرش استفاده نشود ولی از طرفی دیگر به دلیل داشتن شانه و تراکم بالا در بافت این نوع از فرش های ماشینی ، همبستگی و فشردگی گره ها و ریشه ها در کنارهم بسیار زیاد است به شکلی که نمی توان بین نخ خاب آن فاصله ای ایجاد کرد.

 

به دلیل مزیت خوبی که این نوع از فرش ها دارند دیگر نگران نفوذ گرد و غبار و خرده های مواد غذایی در بین بافت فرش و خاب فرش نباشید.

 

قیمت فرش ماشینی 1500 شانه :

 از آنجایی که فرش های 1500 شانه با تراکم 4500 ، جز زیباترین و جدیدترین فرش های ماشینی هستند که وارد بازار شدند ، نسبت به سایر فرش های ماشینی دیگر از قیمتی بالاتر برخوردار هستند و شباهت بسیار زیادی به فرش های دست باف دارند که به آن ها فرش های ماشینی دست باف گونه نیز می گویند.

 

پس اگر شما برا ی هزینه کردن در مورد خرید فرش های ماشینی ، مبلغ زیادی در نظر نگرفته اید به سراغ فرش های 1500 شانه با تراکم 4500 نروید.

 

هم اکنون تعدا کمی از کارنجات بافندگی فرش ماشینی را می بینیم که دارای دستگاه های 1500 شانه با تراکم 4500 باشند.

 

فرش های 1500 شانه ، رنگ بندی جدید و ظرافت و زیبایی فوق العاده ای دارند و از طرح های بسیار ریز نقش بافته می شوند که از این نوع از فرش های ماشینی بیشتر در فضاهای لوکس ، سالن های مجلل ورسمی و اتاق پذیرایی استفاده می شود. 

 

 جنس نخ هایی که که در فرش های ماشینی بکار می رود معمولا از پلی پروپلین و پلی استر و اکریلیک هیت ست شده می باشد ولی در فرش های 1500 شانه با تراکم بالا از الیاف نازک و ظریف استفاده می شود و نمی توان از هر نوع الیافی در بافت این نوع فرش ها استفاده کرد.

 

فرش های 1500 شانه شباهت بسیار زیادی به فرش های دست باف ابریشمی دارند و برای همین است که این فرش های ماشینی بیشتر جنبه تزیینی دارند.

 

برای خرید فرش ماشینی دقت کنید حتما از مراکز معتبر یا فروشگاه های اینترنتی شناخته شده خرید خود را انجام دهید تا بتوانید از فرش های با کیفیت و مرغوب استفاده کنید.

شما می توانید انواع فرش 1500 شانه نگین مشهد هلال را از فروشگاه اینترنتی گلفرش کاشان به قیمت درب کاخانه و ارسال رایگان تهیه کنید.

لازم بذکر است توجه خاص مدیران صنعت بافت فرش ماشینی در ایران به برند سازی ، از رشد و تولد برندهای جدید در تولید فرش هایی با شانه و تراکم بالا در کنار دیگر برندهای معتبر و مهم قدیمی فرش ماشینی ایران سرچشمه می گیرد.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه گل فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش گل فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  حمل و نقل در گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه