خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

فرش ماشینی طرح افشان

فرش افشان ماشینی کاشان

فرش بدون ترنج افشان:

فرش های ماشینی کاشان جزء بهترین و زیباترین کفپوش ها هستند که تا به امروز تولید شدند، فرش های ماشینی به دلیل تنوع نقشه و همچنین رنگبندی ها فراوان به خوبی توانسته اند جای فرش های دستباف را بگیرند. نقشه های طرح افشان به دلیل سادگی و نداشتن لچک و ترنج همیشه جز پرفروش ترین نقشه های قرش ماشینی هستند از پرفروش ترین نقشه های فرش افشان می توان از فرش افشان گل سرخ و فرش افشان حریر مهتاب نام برد که جز پرفروش ترین و جدید ترین نقشه های فرش ماشینی امسال می باشند.

 

فرش ماشینی افشان 1200 شانه :

فرش های 1200 شانه  در دسته فرش های تراکم بالا و ریز نقش محسوب می شوند. فرش های 1200 شانه دارای تراکم استاندارد 3600 گره می باشند که به دلیل تعداد گره بالا از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند اما در عوض از ارتفاع خاب کمتری برخوردارند و جز محصولات جدید و لوکس محسوب می شوند فرش های ماشینی طرح افشان از مدل فرش هایی است که فاقد ترنج و لچک هستند. لچک به چهار گوشه فرش گفته می شود که به صورت مثلثی در چهار گوشه فرش و به حاشیه دور فرش چسبیده است و ترنج نیز به قسمت مرکزی فرش گفته می شود که به صورت دایره شکل و در وسط نقشه فرش قرار دارد. به فرش های طرح افشان ، فرش بدون ترنج هم گفته می شود.

 

فرش ماشینی 700 شانه طرح افشان :

فرش های افشان 700 شانه از شانه و تراکم پایین تری برخوردار هستند ولی در عوض فرش های 700 شانه دارای خاب زیاد هستند که به اصطلاح پاخور بهتری نسبت فرش های 1200 و 1500 شانه دارند. فرش های 700 شانه افشان به دلیل شانه و تراکم پایین تر از قیمت مناسب تری نیز برخوردار هستند و گزینه مناسبی برای خرید کسانی که دنبال فرش با قیمت مناسب هستند می باشند.

 


فرش ماشینی افشان در دکوراسیون :

فرش ماشینی افشان به دلیل سادگی و مدرن بودن طرح و نقشه در دکوراسیون های مدرن امروزی بسیار به کار می رود همچنین با دیزاین و هارمونی منزل بسیار متناسب است. فرش های طرح  افشان در رنگبندی های متنوعی بافته می شود که با توجه به دیزاین و رنگبندی محیط می توانید یکی از رنگ های زمینه را انتخاب کنید. استفاده ار رنگ زمینه روشن باعث وسعت فضای منزل و رنگ های تیره باعث کوچک جلوه دادن فضای محیط می شود.

 

ابعاد فرش ماشینی افشان :

فرش افشان کاشان در سایز های استاندارد و رایج بافته می شود که از جمله آن می توان به ابعاد استاندارد 12 متری ، 9 متری ، 6 متری ، 4 متری ، کناره 4*1 ، کناره 3*1 ، کناره 2*1 ، کناره 1.5*1 ، پادری 0.8*0.5 ، رویه پشتی 1*0.5 اشاره کرد. البته در صورت احتیاج به فرش های افشان سایز غیر استاندارد و نا قواره امکان طراحی و بافت آن فقط به صورت جفت امکان پذیر می باشد. سایز های ناقواره حداکثر عرض قابل بافت 4 متر می باشد و امکان بافت فرش ماشینی بیشتر از عرض 4 متر امکان پذیر نمی باشد.

 

خرید فرش افشان ماشینی :

فروشگاه گلفرش کاشان دارای انواع فرش های ماشینی 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه ، 700 شانه و 500 شانه می باشد و انواع نقشه های طرح افشان را می توانید با بهترین کیفیت و با ضمانت اصالت کالا از فروشگاه گلفرش کاشان به قیمت درب کارخانه و ارسال رایگان خرید کنید. فرش های ماشینی موجود در گلفرش کاشان از معتبرترین شرکت های فرش ماشینی کاشان می باشد که دارای نشان ملی استاندارد می باشد.

 

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  قوانین و مقررات خرید از گل فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت گل فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
•  شماره حسابهای گل فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه