خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

قیمت فرش ماشینی

قیمت و خرید فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش ماشینی:

زمانی که میخواهیم کالای مورد نیازمان را تهیه کنیم ،اولین گزینه پیش رو قیمت کالا می باشد تا به حسب بودجه موجود، کالای مورد نظر خود را خریداری نماییم .

این مورد در کالا های اساسی دارای اهمیت بیشتری است، به صورتی که باید محصولی به روز، جدید و با کیفیت و مرغوب انتخاب کنیم و مبلغ بیشتری هزینه شود و تا چند سال هم قابل استفاده باشد نیز از حساسیت بالا تری برخوردار می باشد. و فرش ماشینی هم از جزو این کالا ها می باشد و از آنجایی که دو نوع فرش های دستبافت و ماشینی که تولید می شوند باید به این موضوع دقت کرد که  فرش دستباف به دلایل مختلف از قیمت فرش بالایی برخوردار می باشد و مبلغ بسیار زیادی را نیزهزینه کرد و از تنوع کمتری نسبت به فرش ماشینی  برخوردار است از لحاظ طرح و رنگ و مخاطب های خاص خود را دارند که بدین خاطر90درصد کف پوش های داخل منازل فرش ماشینی می باشد که عوامل موثر بر قیمت فرش ماشینی را می توان شانه، تراکم، مواد اولیه، وزن ماشین آلات تولیدی، برند تولید کننده و برجسته یا معمولی بودن فرش ماشینی و در آخر اندازه فرش ماشینی را در قیمت فرش ماشینی موثر دانست.

 

قیمت فرش ماشینی به چه عواملی بستگی دارد؟

 

  1- تاثیر شانه و تراکم بر قیمت فرش ماشینی

 شانه : به تعداد گره هایی که دریک مترعرض فرش ماشینی زده میشود میگویند.

تراکم :به تعداد گره هایی که در یک متر طول  فرش ماشینی زده میشود میگویند.

این هم یه توضیح مختصر درباره شانه و تراکم که شاید برایتان سوال شده باشد که اولین تاثیر گذار برقیمت فرش ماشینی میباشد. بدین گونه که شانه و تراکم فرش هرچه بالا تر باشد قیمت فرش ماشینی هم بالا تر است اگر بیشتر بخواهیم ریز شویم در حال حاظر فرش 500 شانه ضعیف ترین نسبت به فرش های 700شانه ، 1000 شانه ،1200شانه و1500شانه  میباشد که تعداد گره های آن کم تر است اما باید در طول و عرض مثلا فرش 4*3کامل باشد از نخ های درشت تر استفاده میشود که در صنعت فرش ماشینی هرچه نمره نخ از 1 تا  60که تولید می شود درشت ترین نمره پایین و ریز ترین نمره بالا یعنی 60میباشد که به ظرافت نخ خیاطی است به کار می رود پس تعداد گره ها که بیشتر میشود و ریز تر بر قیمت فرش ماشینی تاثیر میگذارد.

 

2- تاثیرمواد اولیه بر قیمت فرش ماشینی

اساسی ترین جنبه تاثیر گذار بر قیمت فرش ماشینی مواد اولیه میباشد چرا که شما ممکن است از دو تولید کنند فرش ماشینی ، فرش هایی با گزینه های مشترک وزن ،طرح ،نقشه وحتی ماشین آلات بافندگی یکسانی باشند اما در قیمت فرش ماشینی دارای اختلاف چشمگیری باشد که در این حالت وارد گزینه تاثیر مواد اولیه بر قیمت فرش ماشینی می شویم. به طور مثال فرش ماشینی 700شانه ،تراکم 2550با وزن 40کیلو گرم با دستگاه بافندگی hcp x2 در تاریخ 25/03/99بر حسب فرش 12 متری تخته 31.000.000ریال می باشد .اما بعضی خریدار های فرش ماشینی با این مبنایی که تولید کننده دیگری همین فرش را با همین مشخصات مثلا 29.000.000 ریال به ما قیمت داده اند به این فکر که شما قیمت بالا تر یا گران تر از دیگر تولید کنندگان را دارید ولی بی خبر از این که ممکن است بجای نخ های 100%نخ های آکرلیک در یک یا دو نخ هایی که نمای کم تری دارند به اصطلاح کم بافت از نخ پلی استر که از کیفیت پایین و قیمت کمتری نیز میباشد استفاده کره باشند و بدین وسیله قیمت تمام شده کمتری برخوردار می باشد و شما به دلیل نا آگاهی از کالایی نامرغوب تهیه و خریداری می کنید .

 

3- تاثیر ماشین آلات بر قیمت فرش ماشینی

ما معمولان روی استند ها، تبلیغات های زیادی می بینیم که ماشین آلات و تجهیزات خود هم یک نقطه قوت و قدرت خود می دانند که جای اتکا و غرور هم دارد زیرا استفاده از ماشین آلات به روز محصولاتی با کیفیت به روز دارای تمامی آیتم های استاندارد را نیز در بر می گیرد. مثل یک خود رو که مدل 2010میلادی یا 2020میلادی باشد یقینا خودروی مدل بالا از آپشن ها کیفیت و حذف نقص های قبلی می باشد. که نیاز مشتری را بر آورده میکند و حتما قیمت تمام شده بالا تری نیز دارد. در مورد ماشین آلات تولید فرش ماشینی هم صدق می کند و تولیداتی که با دستگاه های به روز و مدل بالا  نیز می باشد که قیمت فرش ماشینی را بالا می برد.

 

4- تاثیر وزن بر قیمت فرش ماشینی

معمولا کزینه های ملاک جهت شناخت فرش مطلوب مواردی که قبلا اشاره کردیم شانه،تراکم ،مواد اولیه ،ماشین آلات و برند بودند که تا حدودی خریدار میتواند تشخیص دهد اما در ماشین آلات و سایز مواد اولیه فعلی که با بالا ترین تکنولوژی تولید می شوند امکان تعیین دقیق وزن فرش ماشینی میباشد که تاثیرزیادی در قیمت فرش ماشینی دارد به طور مثال وزن در فرش ماشینی 700شانه با تراکم 2550 نخ 100%آکرلیک با دستگاه بافندگی hcp دارای وزن 40کیلو گرم میباشد اما بنا به سفارش بعضی مشتران به دلیل این که قیمت فرش ماشینی مناسب تر باشد با سفارش وزن 36کیلو گرم تولید میشوند که در حال حاضر با اختلاف 4کیلو گرم در وزن فرش اطلاعات کامل و دقیق از خریدی مفید و متناسب با سلیقه و کیفیت مورد نظر خود به همراه داشته باشید .

ما مفتخریم با راهنمایی شما در تهیه محصول با کیفیت و مرغوب رضایت و لبخند را بر لبانتان ببینیم.

 

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  حمل و نقل در گل فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
•  شماره حسابهای گل فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه