خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

فرش زمینه سرمه ای

فرش زمینه سرمه ای

ست کردن فرش ماشینی رنگ زمینه سرمه ای با دکور داخلی منزل:

رنگ و طرح فرش در انتخاب فرش ماشینی بسیار بسیار مهم است و از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار می باشد.

فرش ماشینی با هر رنگی را نمی توان با وسایل و دکور داخلی منزل ست کرد ولی اگر شما بخواهید در هنگام خرید فرش ماشینی انتخاب آسان و راحتی داشته باشید کافی است تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

تنها وسیله از وسایل ضروری منزل که تاثیر بسیار زیادی درنحوه چینش دکورمنزل دارد و می تواند باعث متحول شدن فضای داخلی منزل شود فرش می باشد.

فرش های ماشینی معمولا 8 رنگ یا 10 رنگ یا 12 رنگ بافته می شوند وهر کدام از رنگ های موجود در بافت فرش ماشینی می تواند به عنوان رنگ زمینه در فرش بافته شوند ولی از میان رنگ ها تنها رنگ سرمه ای است که مشتریان زیادی را مخصوصا به خاطر چرک تاب بودن به خود اختصاص داده است و درانتخاب و طراحی دکورهای داخلی کلاسیک و مدرن منازل با توجه به این که رنگ زمینه فرش ماشینی سرمه ای آرام بخشی خاصی نیز دارد فضای داخل منزل را جذاب و زیبا می کند.

از نکات اولیه ای که باید هنگام خرید فرش های با زمینه رنگ سرمه ای به آن توجه نمود نقشه و طرح فرش سرمه ای است.

از جمله فرش های شلوغ سرمه ای که نمای داخلی هر خانه را لوکس تر و زیباتر جلوه می دهد فرش های 1200 شانه سرمه ای می باشد.

در هنگام خرید دقت داشته باشید که فرش های 1200 شانه سرمه ای را تنها می توان با رنگ های خاصی چون صورتی ، فیلی ، لاکی ، زرشکی یا سبز ست کرد تا فضای داخلی منزل شما را پر از گرمی و انرژی کند.

 شما می توانید علاوه بر رنگ های ذکر شده در بالا از رنگ های کرم و سفید شیری در وسایل منزلتان برای ست کردن با فرش های زمینه سرمه ای با نقشه ها و طرح های شلوغ استفاده نمایید تا با ایجاد تضاد در بین رنگ های روشن و تیره به جذابیت و خودنمایی بیشتر دکوراسیون داخلی منزلتان کمک نمایید. از ترکیب دو رنگ آبی و رنگ سیاه ، رنگ سرمه ای بدست می آید.

نکته جالب این که وقتی شما از فرش های زمینه سرمه ای استفاده می کنید در فضای داخلی منزلتان ارتفاع اتاق ها کمتر به نظر می رسد و باعث می شود دیوارها نزدیک به نظر برسد که این خود باعث می شود فضای داخلی منزلتان و مخصوصا اتاق ها صمیمی و گرم به نظر برسد.

 

خرید فرش زمینه سرمه ای :

برای خرید فرش های زمینه سرمه ای دغدغه ای برای ست شدن با وسایل یا دکوراسیون داخلی نداشته باشید چراکه فرش های زمینه سرمه ای با هر رنگی به راحتی می تواند ست شود.

بیشترین استفاده از فرش های با زمینه سرمه ای به خاطر عظمت و شکوهی که به فضا می بخشند در فضای داخلی منزل و دکوراسیون داخلی منزل همان قسمت اتاق پذیرایی می باشد که رنگ های وسایلی که می خواهید با این نوع از فرش های ماشینی ست کنید سعی کنید رنگ هایی چون شیری، قرمز، قهوه ای، زرشکی، استخوانی و کرم باشد تا بتوانید تطابق فوق العاده ای را با فرش ماشینی زمینه سرمه ای به وجود بیاورید.

یادتان باشد باید تناسب و هارمونی بین رنگ فرش و دیگر وسایل منزلتان را به خوبی رعایت کنید بدین صورت که اگر رنگ فرش انتخابی شما تیره است بهتر است وسایل و دکور داخلی منزلتان را با رنگ های روشن تزیین کنید.

استفاده از مبلمان با رنگ سفید در ست کردن با فرش زمینه سرمه ای تضادی بسیار زیبا می تواند به وجود بیاورد یا استفاده از مبلمان با رنگ خاکستری برای فضاهایی با دکوراسیون و طراحی داخلی مدرن برای ست کردن با فرش زمینه سرمه ای به کار می رود یا فرش های تک رنگ با زمینه سرمه ای برای فضاهایی چون آشپزخانه یا اتاق خواب می تواند بهترین انتخاب شما باشد یا برای این که بتوانید به فضای داخلی منزلتان روح ببخشید می توانید از ترکیب رنگ سبز زیتونی در وسایل داخلی منزلتان با ست فرش ماشینی زمینه سرمه ای استفاده کنید تا فضای داخلی منزلتان بسیار خاص و منحصر به فرد به چشم آید.

در طراحی فضای داخلی منزلتان و اتاق ها به راحتی می توانید سبک کلاسیک را با ست کردن رنگ فرش ماشینی زمینه سرمه ای با وسایل منزلتان به رنگ زرشکی به وجود بیاورید و سعی کنید در کنار رنگ زرشکی در در انتخاب وسایل منزلتان از وسایل با رنگ سفید و مشکی هم بهره بگیرید تا ترکیب این رنگ های زیبا و جذاب در کنار یکدیگر بتواند فضای بسیار عالی ای برای شما بوجود بیاورد.

در فضای های بزرگ یا در خانه های بسیار بزرگ در کنار فرش های ماشینی زمینه سرمه ای از وسایل منزل با رنگ خاکستری استفاده کنید تا فضای داخلی منزلتان مدرن و اشرافی به نظر برسد و یادتان باشد که به جز این دونوع رنگ از رنگ های دیگه چون رنگ سفید حتما بهره بگیرید و سعی کنید برخی از وسایل جزئی منزلتان از رنگ سفید باشد.

 اگر فضای داخلی منزلتان بسیار بزرگ نیست اصلا از این ترکیب استفاده نکنید چرا که بسیار دلگیر و خسته کننده برایتان خواهد بود.

رنگ طوسی از رنگ های خنثی می باشد ولی برای فضاهای داخلی مجلل و لوکس بیشترین استفاده را دارد واگر تصمیم دارید فرش ماشینی زمینه سرمه ای را با دکور داخلی منزلتان با رنگ طوسی ست کنید لازم است از قبل یکی از دیوارهای اتاقتان را نیز با رنگ طوسی تزیین کنید.

ادامه دارد...

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شرایط بازگشت کالا در فروشگاه گلفرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه