خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

خرید فرش ماشینی

خرید فرش ماشینی

فرش برای اتاق پذیرایی:

قبل از خرید فرش ماشینی باید در مورد رنگ و نوع فرش و هر چیزی که در انتخاب فرش ماشینی مهم می باشد و ممکن است عدم آگاهی از آن باعث گیج شدن شما در انتخاب فرش شود اطلاعات کافی را بدست بیاورید تا در تصمیم گیری شما در انتخاب فرش ماشینی مورد علاقه شما خللی وارد نکند.

تنوع فرش های ماشینی از لحاظ طرح و نقشه و رنگ بسیار زیاد می باشد و عدم توجه به این مساله مهم ممکن است شما را با سردرگمی مواجه کند و نگذارد در انتخاب فرش ماشینی انتخاب صحیحی داشته باشید.

هماهنگی فرش ماشینی انتخابی شما با وسایل داخلی منزلتان برای زیباتر جلوه دادن دکوراسیون داخلی منزلتان خیلی مهم و با اهمیت است و باید دقت داشته باشید که در خانه های با سبک طراحی دکوراسیون مدرن و کلاسیک جنس کف پوش منازل هم اهمیت خاصی پیدا می کند و سعی کنید جنس کف پوش معمولا از لمینیت استفاده شود و با توجه به جنس لمینیت و دکوراسیون داخلی مدرن و کلاسیک سعی شود از فرش های با ابعاد خاص و کوچک استفاده کنید تا جنس و زیبایی کف پوش در کنار فرش ماشینی مورد استفاده دو چندان به چشم بیاید.

 

برا ی انتخاب فرش های ماشینی چه اصول و نکاتی را باید رعایت نمود:

برای انتخاب فرش ماشینی باید دقت داشته باشید که فرشی را انتخاب کنید که با دکوراسیون داخلی اتاق هایتان هماهنگی و همخوانی و تناسب داشته باشد یا در حالت کلی فرش ماشینی ای خریداری کنید که شبیه به سبک یا مدل سرویس مبلمان منزلتان باشد و هماهنگ با رنگ دیوار و پرده های اتاقتان باشد و تناسب رنگی یا هارمونی رنگی بین فرش و مبل و پرده اتاق برقرار شود.

معمولا برای ست کردن فرش ماشینی با سرویس مبلمان منزل در ابتدا مشتریان عزیز سعی می کنند اول سرویس مبلمان را تهیه و خریداری نمایند و سپس به سراغ خرید فرش ماشینی بروند چون مبل را انتخاب کنند می توانند به راحتی فرش متناسب با مبلشان را تهیه کنند ولی اگر در ابتدا به سراغ خرید فرش ماشینی بروند تهیه سرویس مبلمان که با فرش ماشینی متناسب و هماهنگ باشد کار سهل و راحتی نیست.

 در زمان خرید فرش ماشینی و سرویس مبلمان برای منزلتان به بافت پارچه و طرح و بدنه سرویس مبلمانتان حتما توجه داشته باشید تا بتوانید هماهنگی بیشتری در ست کردن فرش ماشینی و سرویس مبلمان منزلتان برقرار کنید.

معمولا در تهیه و خرید وسایل منزلتان در حد امکان از یکرنگی و یکنواختی فاصله بگیرید چون شبیه بودن و یکنواخت بودن تمام وسایل منزلتان فضایی خسته کننده و بی روح و کسل کننده را در منزلتان بوجود می آورد.

اگر سرویس مبلمانی خریداری نمودید که دارای نگاره ها و طرح های چشمگیر و زیبا بود از فرشی استفاده کنید که طرح و نقش و نگاره های ساده داشته باشد و یا اینکه اصلا میتوانید از موکت استفاده کنید چون اگه دقت کنید مبلتان دارای طرح و نقش و نگاره های شلوغ میباشد و اگر قرار بر این باشد که از فرشی استفاده کنید که همین ویژگیها را داشته باشد و بخواهید باهم ست کنید نمای داخلی منزلتان و فضای داخلی آن بسیار شلوغ وبی روح میشود و دیگر برای شما آرامش و زیبایی ای به همرا ندارد.

سعی کنید در کنار ست کردن فرش ماشینی با سرویس مبلمانتان از موکت هم در صورت نیاز استفاده کنید ولی از آنجاییکه تمایل مشتریان عزیز به حفظ اصالت و سنت گذشتگان در استفاده از فرش ایرانی با طرح و نقشه های ایرانی میباشد امروزه استفاده از موکت جایگاه زیادی ندارد ولی هستند افرادی که برای دکوراسیون داخلی منزلشان تمایل به استفاده از موکت در کنار فرش ماشینی و ست کردن با سرویس مبلمان دارند.

 استفاده کردن از سرویس مبلمان و فرش ماشینی که پرحاشیه و شلوغ هستند و از نگاره ها و رنگها و طرح و نقشه های شلوغ در بافت آن استفاده شده در کنارهم زیاد جالب نیست و فضای زیبایی برای شما فراهم نمیسازد.

 

ست کردن فرش ماشینی با رنگ سرویس مبلمان:

اینکه در انتخاب سرویس مبلمان منزلتان از چه رنگ و طرحی استفاده نمایید و یا اینکه در انتخاب و خرید فرش ماشینی چه رنگ و طرحی از فرش ماشینی را انتخاب نمایید بعهده خودتان است ولی حواستان باشد انتخاب رنگ سرویس مبلمان منزلتان و ست کردن طرح و رنگ آن با فرش ماشینی مورد نظرتان کار آسانی نیست و احتیاج به خلاقیت و هوشمندی بسیاری دارد.

یک راهکار این است از الگوی تک رنگ یا الگوی کروماتیک است بدین صورت که رنگ فرش و رنگ سرویس مبلمان را تک رنگ انتخاب نمایید ولی حواستان باشد منظورمان این نیست که رنگ فرش و سرویس مبلمان عینا شبیه به یکدیگر انتخاب نمایید بلکه از تنالیته یکسان در رنگ برای یک الگو استفاده نمایید.

مثلا رنگ کرمی تناژهای متفاوتی دارد که ممکن است چند درجه روشنتر یا تیره تر باشد.

در ست کردن سرویس مبلمان با فرش ماشینی رنگ کوسن های مبلمان نیز اهمیت خاصی دارد و توجه به رنگ کوسن های مبلمان نیز هائز اهمیت است.

 

ادامه دارد...

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  درباره گلفرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه