خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

راهنمای خرید فرش ماشینی 1000 شانه

قیمت و خرید فرش 1000 شانه کاشان

فرش ماشینی 1000شانه تراکم3000:

بارها اتفاق افتاده است که برای خرید فرش ماشینی به چالش افتاده ایم. اینکه چه فرشی برای منزل تهیه کنیم که از لحاظ طرح و نقشه و رنگ با دکور داخلی منزلمان هماهنگ باشد.

فرش های ماشینی با توجه به تنوع رنگ و نقشه و استفاده از الیاف با کیفیت و از همه مهم تر قیمت مناسب فرش های ماشینی نسبت به فرش های دستباف توجه اکثر مشتریان را بخود معطوف ساخته است به گونه ای که هر روزه در داخل کشور و مخصوصا در شهرستان آران و بیدگل بعنوان دومین قطب تولید فرش ماشینی جهان شاهد احداث و ثبت برندهای جدیدی از فرش های ماشینی هستیم که نه تنها برای تامین نیاز داخل کشور بلکه برای تمتم کشورهای دنیا صادرات فرش های ماشینی را انجام میدهند.

دستگاه های که بروز و جدید هستند و از کیفیت بافت بالاتری نسبت به فرش های بافته شده با دستگاههای قدیمی تر دارند 700شانه ، 1000شانه ،1200شانه و 1500شانه می باشند که بسته به نوع سلیقه و رنگ و نقشه  و خصوصیات هر کدوم از فرش های ماشینی با تراکم و شانه های مختلف شاهد استقبال مشتریان عزیز از این محصولات تولیدی داخلی هستیم.

 

برای خرید فرش ماشینی چه فرشی را انتخاب کنیم؟

این سوال و سوالات مهم دیگه برای بسیاری از ما در هنگام خرید فرش ماشینی بوجود می آید و علت آن بیشتر عدم آگاهی درست از خصوصیات و ویژگیهای فرش ماشینی و مواد اولیه و جنس و نوع دستگاههای بافندگی و ... میباشد و متاسفانه عیب بزرگی که دارد این است که باعث سردرگمی مشتریان در هنگام خرید فرش ماشینی می شود و مشتریان را با خرید فرشی نا مناسب و بی کیفیت مواجه می کند.

از آنجا که جواب این سوال و بسیاری از سوالات دیگری که در ذهن شماست سوالاتی کلی است و برای افراد مختلف ، متفاوت است لذا درست آنست که در این مقاله با مطلع ساختن شما همراهان گرامی و دادن اطلاعات کافی در زمینه فرش ماشینی شما سروران بتوانید با توجه به سلیقه و نیازتان فرش ماشینی با قیمت مناسب و شانه و تراکم مورد نظرتان پیدا کنید.

 

 فرش 1000 شانه با تراکم 3000 :

به نحوه قرار گرفتن ریشه و گره ها در عرض فرش ماشینی تراکم عرضی فرش ماشینی می گویند که در یک متر از فرش قرار دارد.

برای مثال در فرش های 700 شانه در یک متر مربع از فرش ماشینی تعداد 700 گره یا ریشه وجود دارد و در فرش های ماشینی 1000شانه در یک متر مربع از فرش ماشینی تعداد1000 گره یا ریشه وجود دارد.

به تعداد گره ها و ریشه ها در یک متر از طول فرش ماشینی را تراکم طولی یا تراکم فرش ماشینی می نامند.

 برای مثال در یک متر از طول فرش ماشینی 700 شانه تعداد 2550 گره وجود دارد یا در یک متر طولی از فرش ماشینی 1000 شانه تعداد 3000 گره یا ریشه وجود دارد. 

با توجه به مطالب ذکر شده ، تراکم فرش ماشینی به فشردگی و تراکم فرش ماشینی و منظور از شانه های فرش ماشینی ظرافت و ریز بودن فرش ماشینی میباشد.

فرش های ماشینی 1000 شانه با تراکم 3000 باتوجه به اینکه الیاف های بکار رفته در این نوع از فرش های ماشینی پهن می باشد ، در برابر شستشو این گونه از فرش های ماشینی از مقاومت بالایی برخوردار می باشند و نرمی و لطافت بسیار خوبی دارد .

نکته دیگر آنکه با توجه ظرافت بالایی که در این نوع از فرش های ماشینی در حد مورد نیاز نقشه ها و طرح و نگاره هایش وجود دارد ، فرش ماشینی 1000 شانه با تراکم 3000 از زیبایی و خودنمایی جالبی برخوردار است.

 

کیفیت فرش های ماشینی 1000 شانه با تراکم 3000 :

نخ و مواد اولیه در بافت فرش های ماشینی با کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است. متاسفانه در ایران بخاطر شرایط نامناسب اقتصادی و تاثیر آن بر زندگی مردم ایران در هنگام خرید فرش ماشینی اکثر مردم با لفظ نامناسب فرش ماشینی قیمت مناسب بخریم زیاد استفاده و بکار می برند و کیفیت فرش ماشینی در مرحله بعد از قیمت برایشان حائز اهمیت است ولی در خارج از کشور ایران، مردم سایر نقاط دنیا بخاطر شرایط اقتصادی و مالی نسبتا مناسبی که دارند از لفظی دیگر که اهمیت بالای کیفیت را در هنگام خرید فرش ماشینی نشان می دهد استفاده می کنند و آن لفظ اینگونه است که: چند دلار بیثشتر می دهیم ولی فرش ماشینی با کیفیت به ما بدهید.

فرش های ماشینی 1000 شانه با تراکم 3000 از نخ های اکرولیک با کیفیت و هیت ست شده و بدون حساسیت بافته می شوند و بخاطر خاب مناسبی که دارند مورد توجه بسیاری از مشتریان در هنگام خرید قرار می گیرد.

فرش های ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 از حاظ قیمت پایین تر از فرش های ماشینی 1200شانه و بالاتر از فرش های ماشینی 700 شانه قرار می گیرد.

فرش های ماشینی مرغوبیتشان به تراکم و شانه  نیست و نوع نخ و کیفیت نخ و الیاف استفاده شده در فرش ماشینی است که نشان دهنده مرغوبیت بالای فرش ماشینی می باشد پس در هنگام خرید فرش ماشینی 1000 شانه با تراکم3000 یا در هرنوع فرش ماشینی از جنس نخ فرش ماشینی که هیت ست و اکرولیک باشد اطمینان حاصل کنید.

از لحاظ نقشه و طرح فرش های 1000 شانه با تراکم3000 شبیه فرش های دستباف می باشند و از آنجایی که تقریبا این گونه از فرش های ماشینی ریز بافت هستند تصویری شبیه به فرش های دستباف در مقابل دیدگان شما قرار می دهد.

از نظر رنگ بندی فرش های ماشینی1000شانه با تراکم3000 دو نوع 10رنگ و 8رنگ دارد و قیمت آن با توجه به 10 رنگ یا 8 رنگ بودن فرش ماشینی خیلی تفاوت قیمت زیادی ندارند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه گل فرش کاشان
•  شماره حسابهای گل فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه