خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

فرش ماشینی دایره ای

فرش ماشینی دایره ای

فرش ماشینی دایره ای :

هر موقع هر کجا حرف از فرش ماشینی به میان می آید ، تصویری که از فرش ماشینی در ذهن ما نقش میبندد از نوع فرش ماشینی مستطیل است و ما تصویر کمتری از فرش های ماشینی دایره ای را در ذهن خود داریم.

در اکثر جاهایی که فرش را بصورت دستباف یا ماشینی دیده ایم همان شکل مربع و مستطیل را داشته است و کمتر پیش آمده که فرشی ماشینی یا دستباف را با شکل دایره ای ببینیم.

در اذهان عمومی معمولا فرش با اصالت ایرانی را در قالب فرش هایی با چهار گوشه میدانند به نحوی که در بافت انواع فرش های دستباف و ماشینی کمتر بافت فرش های دایره ای به چشم میخورد مگر اینکه سفارش مشتری باشد.

استفاده از فرش های دایره ای برای دکوراسیون منزل میتواند متحول کننده فضای داخلی منزلتان باشد و با توجه با اینکه ظاهری متفاوت نسبت به سایر اشکال استاندارد فرش های دستباف و ماشینی دارد ، توجه کامل مهمانان شما را بخوبی بخود جلب میکند.

افرادی که از فرش های دستباف یا ماشینی دایره ای استفاده میکنند معمولا بدنبال اجرای طرح و دکوراسیون خاص و مدرن و کلاسیک برای فضای داخلی منزلشان هستند.

اگر بتوانید با سلیقه و به شکلی زیبا از فرش های دستباف یا ماشینی دایره ای در فضای داخلی منزلتان استفاده کنید ، به زیبایی هر چه بیشتر مشاهده خواهید دید استفاده از فرش های ماشینی دایره به جذابیت بیشتر فضای داخلی منزلتان کمک بسیاری میکند.

انتخاب مکانی مناسب برای استفاده از فرش های ماشینی دایره ای مناسب برای فضای داخلی منزل کار آسانی نیست و برای همین باید در انتخاب طرح و نقشه و رنگ و ایجاد هماهنگی و تناسب برای استفاده فرش ماشینی دایره ای در دکوراسیون داخلی منزل بسیار توجه و دقت بسیاری صورت گیرد ؛ زیرا فرش های ماشینی دایره ای بسیار جذاب و زیبا هستند و به محض اینکه شما تصویر آن را ملاحظه میکنید تمایل به خرید آن پیدا میکنید ولی اینکه از فرش دایره ای را در چه فضایی از منزلتان بتوانید استفاده کنید بسیار با اهمیت است.

دلیل بسیار مهمی که مردم در هنگام خرید فرش های ماشینی بیشتر به سراغ فرش های دارای چهار گوشه مستطیل و مربع میروند این است بیشتر اتاق های منزل به همین اشکال مستطیل و مربع ساخته شده اند و استفاده از فرش های مناسب خود در این اتاق ها آسان تر است و خیلی راحت با فضای داخلی منزل میتوانند ست شوند.

علت مهمی که مردم در انتخابشان برای خرید فرش های ماشینی از فرش های دایره ای دوری میکنند آنست که فرش های ماشینی دایره ای بدلیل اینکه شکل منظمی ندارند در اتاق کنتراست بوجود می آورند.

 

موارد استفاده از فرش های ماشینی دایره ای:

برای ایجاد محیطی کلاسیک و مدرن در فضای داخلی منزلتان و تحولی خاص ، مدرن و زیبا در دکوراسیون اتاقهای منزلتان حتما از فرش های ماشینی دایره ای استفاده نمایید.

لازم بذکر است سعی کنید بیشتر از فرش های ماشینی دایره ای در کنار فرش های مستطیل و مربع شکل به نحو ترکیبی در کنار یکدیگر بهره ببرید و لزومی ندارد تمام فضای داخلی منزلتان را فقط با استفاده از فرش های ماشینی دایره ای مزین کنید.

برای اینکه بتوانید هماهنگی و تناسب بین فرش ماشینی دایره ای که خریداری کرده اید با دیگر وسایل منزلتان بوجود بیاورید لازم است تمام وسایل منزلتان را در هنگام چیدمان روی فرش ماشینی دایره ای قرار دهید البته این بدین معنا نمیباشد که تمام سرویس مبلمان را روی فرش قرار دهید و تنها لبه و پایه های سرویس مبلمانتان هم بر روی فرش ماشینی دایره ای قرار بگیرد کافیست.

نکته مهم دیگر در نحوه استفاده از فرش های ماشینی دایره ای اینکه اگر شما بخواهید قسمتی از پذیرایی منزلتان را از دیگر قسمتها جدا کنید میتوانید از فرش های ماشینی دایره ای برای این منظور استفاده نمایید.

برای مثال فرض کنید قرار است در قسمتی از اتاق منزلتان از یک مبل تک نفره بهمراه میز عسلی آن برای قراردادن تلفن منزل روی آن استفاده نمایید.

در این صورت استفاده از فرش ماشینی دایره ای بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود بدین صورت که از فرش ماشینی دایره میتوانید در زیر سرویس مبل تک نفره و میز عسلی همراه آن استفاده نمایید و قسمتی از منزلتان را با استفاده این شکل از دکور زیبا و جذاب نمایید.

در حالت کلی در مورد فرش های ماشینی دایره ای باید خدمت بزرگوارتان عرضه بداریم که شما سروران گرامی می توانید با خرید فرش ماشینی دایره و استفاده آن در فضای داخلی منزلتان ، فضایی بسیار زیبا و جذاب و حیرت انگیز را در مقابل چشمان مهمانانتان قرار داده و آنها را حیرت زده کنید.

استفاده از فرش دایره در اتاق خواب کمتر دیده شده است ولی هستند که افرادی که در اتاق خوابشان با توجه به طرح و نگرش و سلیقه شان از فرش های ماشینی دایره استفاده میکنند و اتفاقا زیبایی و جلوه ای فوق العاده به دکوراسیون اتاق خوابشان میبخشد.

لازم بذکر است استفاده از فرش های ماشینی دایره فقط مختص اتاق پذیرایی و اتاق خواب نمیشود و شما میتوانید برای دیگر قسمتهای منزلتان و فضای داخلی منزلتان مثلا پاگرد یا راهروی منزلتان با توجه به سلیقه خودتان استفاده نمایید.

همچنین در آشپزخانه میتوانید در قسمت زیر میز ناهارخوری با توجه با اینکه میز ناهارخوری شما گرد باشد از فرش ماشینی دایره استفاده نمایید.

 

ابعاد فرش های ماشینی دایره ای:

انتخاب ابعاد فرش های ماشینی با توجه به ابعاد فضای داخلی منزل انتخاب و خریداری میشود ولی فرش های ماشینی دایره را در قسمتی از فضای داخلی منزل استفاده میکنند که نیازی به پوشاندن کامل آن قسمت نمیباشد.

انتخاب فرش های ماشینی دایره بیشتر با توجه به اندازه قطر فرش دایره میباشد در حالی که در انتخاب فرش های ماشینی مستطیل اندازه طول و عرض لحاظ میشود مثلا فرش های 9 متری از اندازه عرضی به متراژ 2.5 متر در اندازه طولی 3.5 متر بافته میشوند ولی فرش های دایره مثلا با قطر1*1 یا 1.5*1.5یا2*2یا3*3یا... بافته میشوند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  حمل و نقل در گل فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  شماره حسابهای گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه