خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان

خرید اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

در چند سال اخیر پیشرفت بسیاری در زمینه تولید فرش ماشینی به وجود آمد و زیباترین فرش های دستبافتگونه ماشینی تولید شدند. محصولاتی که بسان قالی های دستباف می درخشنند و زیبایی دارند. یکی از محصولات ماشینی که زیبایی توصیف ناپذیر دارد فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته است که به آن فرش ابریشم گونه ماشینی نیز می گویند. این محصولات لوکس بهترین فرش برای پذیرایی منازل شما می باشد. فروشگاه اینترنتی گل فرش کاشان جهت راحتی خرید شما عزیزان خرید اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه کاشان را مستقیم از کارخانه فرش فراهم آورده است و در ادامه این مقاله به راهنمایی جهت خرید فرش 1200 شانه و نکاتی که باید در انتخاب درست به آن توجه کنید اشاره گردیده است.

 

فرش گل برجسته چیست؟

فرش هایبالک یا گل برجسته، دارای نقوش برجسته هستند و سطح نامنظمی دارند. در تولید این محصولات از 8 رنگ آکریلیک و چند رنگ هایبالک استفاده می شود. در حقیقت قسمت هایی که قرار است فرو رفته باشد، با نخ هایبالک بافته می شود. زمانی که محصول بافته می شود و از دستگاه بیرون می آید هیچ تفاوتی با فرش های ساده ندارد و در مرحله آهار فرش است که برجستگی های قالی نمایان می شود. برای تولید فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته جدید مراحل زیر صورت می گیرد:

- محصولات به صورت ساده تولید می شوند.

- به مرحله شیرینگ می روند تا سطح قالی یکنواخت شود و نخ های اضافی آن گرفته شود.

- سپس به مرحله آهار می رود. در این مرحله چسب و رزین به پشت محصول زده می شود و سپس محصول را از دیگ بخار عبور می دهند. در دیگ بخار قسمت هایی از قالی، که با تخ هایبالک بافته شده است به دلیل اینکه خاصیت جمع کنندگی دارد، فرو رفته و کوتاه تر از دیگر الیاف می شود و تخ آکریلیک بدون تغییر می ماند.

- سپس فرش های گل برجسته طرح جدید، زیگزاگ می شوندو برای بسته بندی و فروش آماده می شوند. یکی از نکات مهم در خرید اینترنتی فرش 1200 شانه توجه به برجسته بودن فرش 1200 شانه و یا ساده بودن فرش 1200 شانه است.

 

فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته اکریلیک

زیبایی فرش 1200 شانه به خاطر وجود 1200 گره U شکل در یک متر از عرض قالی است که به دور نخ پود زده شده است و منسجم بودن و فشرده بودن این فرش زیبا به دلیل وجود 3600 گره در یک متر از عرض آن است. یک فرش 1200 شانه تراکم 3600 را می توان ظریف ترین و منسجم ترین محصولا ماشینی دانست و ظریف ترین طرح ها و زیباترین نگاره ها به صورت 1200 شانه تراکم 3600 بافته می شوند. زیبایی فرش هزار و دوبست شانه وقتی بالاتر می رود که نقوش گل برجسته روی آن به کار رود.

فرش های 1200 شانه گل برجسته کاشان در جدیدترین مدل ها و زیباترین نگاره ها تولید می شوند و می توان این طرح ها را فرش برای جهیزیه عروس، برای پذیرایی های لوکس و مدرن به کار برد.

فرش گل برجسته افشان، یکی از جدیدترین طرح های فرش گل برجسته است که هم برای دکوارسیون های مدرنیته مناسب است و هم برای دکوارسیوان های سنتی. این فرش بدون ترنج گل برجسته، گل ها و شاخ و برگ های پراکنده در سراسر قالی دارد.

اگر فضای منزلتان کوچک است توصیه می شود از طرح افشان استفاده کنید. طرح های افشان به دلیل نداشتن ترنج و پراکنده بودن گل ها وشاخ و برگ ها در سراسر محصول، فضا را بزرگتر نشان می دهد.

اگر خواهان قالی گل برجسته با طرح های سنتی و ترنج دار هستید می توانید فرش 1200 شانه گل برجسته طرح خورشید، طرح خشتی، طرح مه گل را خریداری کنید.

ضخامت این محصولات زیبا در حدود 6 میلیمتر است.

برای دیدن بقیه طرح ها به صفحه اصلی وب سایت گل فرش مراجعه کنید.

 

فرش ساده بهتره یا گل برجسته؟

برای پاسخ دادن به این سوال، باید بدانید که فرش را برای کجا می خواهید و از فرش چه استفاده ای می کنید. اگر از محصول ماشینی می خواهید به عنوان کف پوش استفاده کنید و برای اتاق نشمین یا راهروها می خواهید توصیه می شود از قالی ساده استفاده کنند. در جاهای کم رفت و آمد و مکان هایی که برای نشستن از مبل استفاده می شود و جاهایی که می خواهید فرش لوکس زیبا پهن کنید و زیبایی قالی برایتان اهمیت دارد از قالی گل برجسته 1200 شانه بهره ببرید.

اگر بخواهیم معایب فرش گل برجسته را برشمریم باید بگوییم که این محصولا لوکس به دلیل به کار رفته الیاف کم دوام هایبالک ، تنها برای پذیرایی مناسب است و از طرفی به دلیل برجسته بودن جارو کردن روی آن کمی دشوار تر از محصولات ساده است.

زیبایی بسیار طرح و نگاره و ظرافت بالا از  محاسن فرش 1200 شانه گل برجسته با تراکم 3600 است.

فرش گل برجسته سرمه ای برای پذیرایی های بزرگ و دلباز و فرش گل برجسته کرم برای پذیرایی های کوچ و کم نور مناسب است.

 

فرش 1200 شانه گل  برجسته کاشان

وقتی اسم قالی به سر زبان می آید تمامی نگاه ها به سمت شهرستان کاشان می افتد. قالی های دستباف در این شهر با طرح های اصیل ایرانی تولید شده اند. طرح هایی که نشان دهنده هویت و فرهنگ ایرانی است. با گذشت زمان و وارد کردن بهترین دستگاه های وندویل بلژیک، زیباترین فرش های دستبافتگونه ماشینی نیز در کاشان با زیباترین طرح های اصیل ایرانی تولید شدند. فرش هایی که با بهترین الیاف بافته شدند. الیافی که در کارخانه های ریسندگی کاشان تولید می شدند. سالانه مقادیر بسیاری محصولات دستبافتگونه به سایر کشورها صادر می شود.

 

کارخانه گل فرش، یکی از برترین تولید کنندگان محصولات ماشینی است که بهترین و زیباترین قالی های کاشان را تولید می کند.

تمامی الیاف آکریلیک که بهترین الیاف برای بافت فرش ماشینی است در کارخانه گل فرش قبل از بافت به مرحله هیت ست می رود تا پرزهایش گرفته شود و مقاومت و دوام آن بالا رود. الیافی که در برابر شست و شو، حرارت و رفت و آمد مقاوم هستند و تغییر ماهیت و تغییر شکل نمی دهند.

زیباترین طرح های فرش گل برجسته در این کارخانه تولید می شود. این کارخانه امکان خرید حضوری و خرید اینترنتی را برای تمامی هموطنان عزیز فراهم کرده است. در خرید اینترنتی افراد می توانند به وب سایت گل فرش مراجعه کنند و دنیایی از طرح های زیبا را ببیند و سپس با قیمتی کمتر از بازار خریداری کنند. در این کارخانه فروش مستقیم انجام می شود و مدیران کارخانه به طور مستقیم با مشتری در ارتباط هستند و بدین صورت نقش واسطه گران حذف شده است و محصولات بدون واسطه به فروش می رسند.

فروش عمده فرش های ماشینی کاشان نیز امکان پذیر است.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از گل فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش گل فرش کاشان
•  درباره گلفرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه