خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

فرش700شانه

خرید فرش700شانه ماشینی کاشان

برای دیدن عکس فرش 700 شانه جدید ، کلیک کنید.

یکی از شاخه های پرفروش فرش های ماشینی، فرش 700 شانه تراکم 2550 است که در جدیدترین مدل ها و طرح ها ارائه می شود. این محصولات با کیفیت که به صورت فرش 700 شانه گل برجسته و فرش 700 شانه آکریلیک ارائه می شود می تواند هم برای پذیرایی مناسب باشد و هم برای اتاق نشیمن و راهروها و همچنین جاهای پررفت وآمد. 

 

فرش 700 شانه چیست؟

شانه و تراکم محصولات ماشینی را گره های U شکلی که دور نخ پود زده می شوند مشخص می کند. رابطه شانه و تراکم با تعداد گره ها یک رابطه مستقیمی است. هر اندازه تعداد گره ها بالاتر باشد، میزان شانه و تراکم آن محصول بیشتر است. شانه در فرش های 700 شانه همان تعداد 700 گره در یک متر از عرض فرش 700 و تراکم 2550 محصول 700 شانه یعنی تعداد 2550 گره در یک متر از طول قالی. این گره ها که با نمره نخ 18 سه لا و یا 21 بافته می شود ضخامت نخ خاب را در حدود 9 میلیمتر می کنند. 

قالی های هفتصد شانه به صورت فرش 700 شانه 10 رنگ، 8 رنگ و 12 رنگ تولید می شود. در بافت این محصولات الیاف آکریلیک هیت ست شده به کار می رود و بدین صورت یک محصول 700 شانه با کیفیت تولید می شود که هم زیبایی دارد و هم کیفیت.

در تولید فرش های 700 شانه گل برجسته علاوه بر الیاف آکریلیک هیت ست شده در قسمت هایی که قرار است فرو رفتگی باشد، الیاف هایبالک به کار می رود. این محصولات فاخر برای پذیرایی و بهترین فرش برای جهیزیه عروس محسوب می شود.

 

تراکم فرش 700 شانه چند است؟

این محصولات با تراکم طولی مختلف بافته می شود ولی بهترین تراکم برای این محصولات ماشینی، تراکم 2550 است که بیشتر قالی های هفتصد شانه با این تراکم بافته می شود. تراکم بالا سبب فشردگی  و مسنجم بودن قالی شده است به گونه ای که بین ریشه ها هیچ آلودگی و گرد و غباری نمی تواند نفوذ کند و به دلیل فشردگی بالای بین ریشه ها، امکان باز شدن ریشه ها و گره ها وجود ندارد.

 

فرش ماشینی 700 شانه جدید:

این فرش های ماشینی با کیفیت در طرح های سنتی بافته می شوند. طرح های این محصولات به صورت طرح ترنج دار، طرح افشان، خشتی، شکارگاه، اسلیمی و .. می باشد. فرش های سنتی 700 شانه در طرح های شلوغ و خلوت بافته می شود. طرحهای سنتی 700 شانه برای پذیرایی های مجلل و دکوراسیون های لوکس مناسب است. 

اگر فضای منزل شما کوچک است می توانید از فرش 700 شانه طرح افشان استفاده کنید. طرح های افشان به گونه ای طراحی شده اند که به دلیل نداشتن ترنج و پراکنده بودن گل ها در سراسر طرح، فضا را بزرگتر از آنچه هستن نشان می دهد.

فرش 700 شانه سرمه ای برای اتاق نشیمن ( چون در معرض نشستن و آلودگی است )، پذیرایی های بزرگ و دلباز و راهروها مناسب است.طرح طناز یک نمونه قالی سرمه ای است با حاشیه کرم و جز طرح های شلوغ فرش ماشینی است. بهتر است این طرح  را با مبلمان رنگ روشن و پرده های روشن و با طرح های ساده تر ست کرد.

اگر خواهان فرش 700 شانه کرم زیبا هستید طرح نایین به شما پیشنهاد می شود. این طرح سنتی ، ترنج دایره ای شکل در مرکز خود دارد و جز طرح های اصیل ایرانی است که این طرح در قالی های دستباف نیز به کار می رود.

فرش خشتی 700 شانه ، طرحی است که در آن تعداد زیادی مستطیل به کار رفته است و داخل هر کدام از آنها طرحهای زیبا نهفته است. این طرح زیبا برای کسانی است که فرش ترنج دار دوست ندارند.

طرح افشان و طرح خشتی برای دکوراسیون های  مدرن نیز مناسب است.

 

فرش 700 شانه آکریلیک:

از خرید محصولات 700 شانه که با الیاف پلی استر و یا پلی پروپیلن بافته شده اند خودداری کنید. قالی هفتصد شانه اگر در بافت نخ خاب آن، الیاف آکریلیک هیت ست شده به کار رود، کیفیت بالایی پیدا می کند و مقاوم و مستحکم است. الیاف آکریلیک جز  الیافی است که مقاوم تر از دیگر الیاف است به گونه ای که می توان تست گرما را روی آن انجام داد. این الیاف را قبل از بافت به مرحله هیت ست می برند و از تونل بخار آب و گرما عبور می دهند تا مقاوم تر شود و پرزهایش گرفته شود. الیاف آکریلیک ، الیاف یکدست و درخشانی است که شبیه پشم طبیعی است.

 

فرش 700 شانه اصل:

نشانه های فرش 700 شانه درجه یک و اصل موارد زیر است:

- در بافت نخ خاب آن ، الیاف آکریلیک هیت ست شده به کار رفته است.

- در بافت نخ تار و پود آن ، پنبه اصل به کار رفته است.

- پرزدهی کمی دارد و درخشان و براق است.

- با دست روی آن دست شما روی سطح قالی به راحتی سر می خورد و به سطح نمی چسبد.

- در یک متر از عرض آن 700 گره زده شده است.

- آهار آن استاندارد است به گونه ای که روی سطح قالی آثاری از آهار و چسب رزینی نیست.

- سطح یک فرش هفتصد شانه استاندارد، صاف و صیقلی است.

 

خرید فرش 700 شانه از کارخانه با کمترین قیمت:

مسلما کسی که می خواهد یک فرش 700 شانه ماشینی را خریداری کند به دنبال قیمت بهتر و کیفیت بالاتر است. وگرنه زیبایی محصولات 1200 شانه و 1000 شانه و 1500 شانه قابل مقایسه با 700شانه نیست. قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 در کنار کیفیت بالایی که دارد سبب پرفروش شدن آن شده است. این فرش های ماشینی را کارخانه گلفرش در زیباترین نگاره ها و اصیل ترین طرح های سنتی بافته است تا خریدار هم به کیفیت و زیبایی دسترسی پیدا کند و هم به قیمت مناسب. 

از آنجایی که شرکت گلفرش ، فروش مستقیم و بدون واسطه دارد توانایی فروش فرش 700 شانه به قیمت کارخانه را دارد و تمامی محصولات خود را به قیمت کارخانه و تولیدی عرضه می کند. 

در خرید اینترنتی فرش های 700 شانه ، ارسال رایگان است و تمامی محصولات با ضمانت نامه و گارانتی ارسال می شوند.

اگر در هر محصولی عیب با نقصی باشد و یا اینکه طرح و رنگ اشتباهی فرستاده باشد بر اساس ضمانت نامه ، شرکت گلفرش موظف است آن محصول را ارجاع دهد و هزینه این مرجوعیت بر عهده کارخانه است.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
•  شرایط بازگشت کالا در فروشگاه گلفرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه