خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

نکاتی که به شما در خرید گلیم فرش ماشینی کمک می کند

خرید گلیم فرش فانتزی

خرید گلیم فرش فانتزی ، که جزء فرش های ارزان قیمت با شانه و تراکم پایین است و ویژگی های منحصری دارد ، زیاد شده است و تقاضای آن بالا رفته است. این فرش های فانتزی ، تنوع بسیاری در طرح و نقشه و رنگبندی دارد. قیمت بسیار ارزان و سبک بودن آن ، از جمله مهترین ویژگی هایی است که افراد را به خرید گلیم فرش ماشینی ترغیب می کند.

در این مبحث ، نکاتی که به شما در خرید گلیم فرش ماشینی کمک می کند ، ارائه شده است.

 

گلیم فرش ماشینی چیست؟

برخی از افراد فرش های سنتی را تنها محصولات ماشینی گرانقیمتی می دانند که در شانه و تراکم بالا به صورت 1000 ، 1200 و 1500 شانه تولید می شود. در صورتی که گلیم فرش های ماشینی طرح سنتی در بازار وجود دارند که با قیمتی بسیار پایین و با شانه و تراکم کم ارائه می شوند.

گلیم فرش های دستباف که از پشم حیوانات اهلی به دست می آمد ، در بین عشایر استفاده می شد. آن ها در زمان های قدیم ، پشم حیوانات را ریسیدند و گلیم فرش دستباف بافتند.

گلیم فرش های ماشینی با روی کار آمدن دستگاه های CLP و با اقتباس گرفتن از گلیم های دستباف در کارخانه های بافندگی شهر کاشان تولید شدند و بدین صورت ، گلیم فرش در شهر فرش ، کاشان تولید شد که جز فرش های بدون پرز است که از به هم خوردن و اتصال تارو پود تشکیل می شود.

 

ابعاد گلیم فرش :

گلیم فرش دوازده متری ( 4*3 )

گلیم فرش نه متری ( 3.5*2.5 )

گلیم فرش شش متری ( 3*2 )

گلیم فرش کناره ( 1.5*1 )

گلیم فرش رولی ( 2*1 ، 3*1 ، 4*1 )

گلیم فرش کوچک و یا قالیچه ( 2.25* 1.5 )

 

از  آنجایی که گلیم فرش برای آشپزخانه ، اتاق خواب ، راهروها ، اتاق کودک استفاده می شود پس باید در تمامی اندازه ها و ابعاد تولید شود تا خریدار بر اساس نوع فضای خود اقدام به انتخاب آن کند.

 

خصوصیات برتر که خرید گلیم فرش را بالا برده است:

جنس گلیم فرش های ، بی سی اف است و خاب بسیار کمی دارند و در حقیقت جز فرش های سبک و بدون خاب هستند که همین عامل سبب می شود که آلودگی و رطوبت را نتوانند جذب کنند.

این محصولات فانتزی ، جز فرش های 400 شانه هستند که بافت خاص و فشرده ای دارند و آلودگی را در خود نمی توانند جذب کنند.

نخ های بی سی اف که در بافت نخ خاب گلیم فرش به کار می رود و کوتاه است بوی نامطبوع ندارد و وزن بسیار پایینی دارد.

برای شست و شوی گلیم ها ، نیازی نیست انها را به قالیشویی بدهید. این محصولات سبک ؛ به وسیله فرچه و آب به راحتی تمیز می شوند.

 

کاربرد گلیم فرش فانتزی ارزان:

شست شوی آسان و حمل و نقل آسان آن ها ، سبب شده است تا برخی از خانوارها از گلیم فرش راهرو ، گلیم فرش پله استفاده کنند و از این فرش های فانتزی در اتاق خواب ، آشپزخانه بهره بگیرند. آشپزخانه در معرض آلودگی و رطوبت است. به هیچ عنوان در آشپزخانه از قالی های پرز بلند و همچمنین محصولات با شانه و تراکم بالا استفاده نکنید. بهترین گزینه برای آشپزخانه گلیم و گبه است.

گلیم فرش های  شیک ، در طرح های جدید و متنوع ارائه می شوند که سبب جذب قشر جوانان و نوعروسان به آن ها شده است.

گلیم فرش برای اتاق خواب را می توانید از طرح های اسپرت و امروزی استفاده کنید.

برخی از والدین از گلیم فرش کودک برای مفروش کردن اتاق فرزند دلبندشان استفاده می کنند. چون اتاق کودکان در معرض آلودگی و کثیفی است و کودک تماس بسیار بالایی با فرش دارد و از  این رو فرش اتاق کودک نباید آلودگی و کثیفی داشته باشد. از میان محصولات ماشینی ، گلیم ها می توانند گزینه خوبی برای اتاق کودک باشند چون بدون پرز هستند و حساسیت در آن ها ایجاد نمی کنند و همچنین سبک و کم وزن هستند و به راحتی شست و شو می شوند و به دلیل خاب بسیار کم ، آلودگی در آن ها نفوذ نمی کند.

گلیم فرش طرح ترنج ، از نمونه های الهام گرفته از قالی های دستباف است که می توان از این طرح زیبا در پذیرایی نیز استفاده کرد

گلیم فرش طرح افشان نیز برای پذیرایی ، اتاق خواب ، راهروها ، هال و آشپزخانه مناسب است.

گلیم فرش طرح خشتی ، نیز از طرح های پرطرفدار است که مورد پسند جوانان و نوعروسان می باشد.

از گلیم فرش های سرمه ای سعی کنید در راهروها ، راه پله ها استفاده کنید.

 

خرید گلیم فرش فانتزی:

شما می توانید از فروشگاه اینترنتی گلفرش کاشان ، که زیر نظر کارخانه گلفرش کاشان اداره می شود ، زیباترین گلیم فرش فانتزی کاشان را خریداری کنید و با یک تماس تلفنی و یا یک سفارش در وب سایت گلفرش کاشان ، از گلیم فرش های طرح جدید بهره مند شوید.

طرح های متنوع گلیم فرش فانتزی و گلیم فرش های متری در این کارخانه موجود است.

این کارخانه تولید کننده طرح های متنوع گلیم فرش دستباف گونه ، طرح های گلیم فرش اسپرت است و این محصولات زیبا را با بالاترین کیفیت به قیمت عمده و تولیدی ارائه می دهد.

بافت گلیم فرش با طرح های متنوع عشایری نیز از طرح های تولید شده این کارخانه می باشد.

خرید حضوری نیز امکان پذیر است.

برای خرید اینترنتی گلیم فرش می توانید با شماره تلفن های تلفن همراه : 09134037536 تلفن ثابت : 03154760786 تماس گرفته و با مدیر فروش این کارخانه ، سفارش خود را در میان بگذارید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  شماره حسابهای گل فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه