خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

خرید فرش 1200 شانه

فرش 1200 شانه تراکم 3600

در مورد فرش های 1200 شانه نکات کلیدی ای وجود دارد که در صورت آگاهی از این نکات میتوانیم دکوراسیون داخلی و محیطی زیبا و جذاب داشته باشیم.

در کارخانجات تولید فرش ماشینی در ایران در شهرستان آران و بیدگل بسیار شاهد تولید فرش های ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 میباشیم.

برای تولید این نوع از فرش های ماشینی ، تکنولوژی ای خاص برای بافت لازم است که متاسفانه در ایران شاهد این نوع از توانایی در تکنولوژی بافت فرش های ماشینی نیستیم و تنها راه ممکن برای فرار از هزینه ها و مسائل مربوط بدان ، اینست که تولیدکنندگان ایرانی به ناچار دستگاههای بافندگی مورد نیاز خود را از کشورهای با تکنولوژی بالا در زمینه بافندگی و تولید دستگاههای بافندگی همچون شونهر آلمان و واندویل بلژیک دستگاههای خود را تامین کنند.


دستگاههای بافندگی پیشرفته HCI_X2 فرش های با کیفیت بالا را با تعداد شانه 1200 و تراکم 3600 تولید میکنند که این دستگاه تولید شرکت وندویل بلژیک و با بالاترین کیفیت تولید و در اختیار تولیدکنندگان فرش ماشینی در ایران و سایر نقاط جهان قرار میدهد.


از تولیدکنندگان بسیار معتبر در زمینه تولید فرش های 1200 شانه تراکم3600 گل برجسته یا هایبالک و فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 ساده میتوان شهرهای کاشان و مشهد را نام برد که تولیدات این دو شهر در زمینه فرش ماشینی 1200 شانه بسیار زیاد میباشد .


این نکته را هم نباید فراموش کنید قیمت فرش های 1200 شانه تراکم3600 نسبت به دیگر فرش های ماشینی بالاتر میباشد ولی اگر دنبال فرش ماشینی با کیفیت و زیبا شبیه به فرش های دستباف با ترکیب رنگی زیبا و جذاب با ظرافت بالا هستید ، فرش های دستباف گونه 1200 شانه با تراکم 3600 را به شما پیشنهاد میکنیم.


اینکه از این نوع فرش ماشینی چگونه و به چه شکل و در کدام قسمت از منزلتان استفاده نمایید بستگی به سلیقه و ذوق شما دارد ولی استفاده از فرش های ماشینی 1200 شانه در دکوراسیون داخلی منزل ، جلوه و لعاب و زیبایی خاصی به فضای داخلی منزل شما میدهد به گونه ای که مخاطب برای اول بار وارد منزل شما میشود و این فرش را میبیند ، در نگاهش بسیار جذاب و زیبا نمایان میشود.


علت زیبایی بی نظیر فرش های 1200 شانه با تراکم3600 بیشتر ریزبافت بودن این نوع فرش های ماشینی میباشد و طرح های زیبایی که برای این نوع از فرش های ماشینی طراحی میشود با ریزترین جزییات و به شکلی اختصاصی طراحی میشود تا به فرش روح و جلوه ای ناب ببخشد.

از لحاظ زیبایی و ظرافت بالا و زیبایی طرح و نقشه و رنگ ، فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 را با فرش های ابریشم دستباف مقایسه میکنند.


در هنگام پهن کردن فرش های 1200 شانه تراکم 3600 باید نکاتی را مد نظر قرار دهید از جمله اینکه:


ست کردن و هماهنگ کردن فرش های 1200شانه تراکم3600 با دیگر وسایل منزل و فضای داخلی منزل از اهمیت بسیار بالای برخوردار است و اصول و قواعدی دارد که باید با آن آشنا باشید تا بتوانید به جذابیت بیشتر فضای داخلی منزلتان کمک کنید ، لذا شناخت رنگها و آگاهی از نحوه ست کردن رنگها میتواند در این زمینه به شما کمک بسیاری نماید تا هماهنگ کردن و ست کردن رنگ ها دقت و توجه بسیاری نمایید.


فرش های 1200 شانه با طرح افشان معمولا برای استفاده در مکان هایی میباشد که میخواهند فضای داخلی بزرگتر نمایش بدهند چون این طرح از فرش های ماشینی ، ترنج وسط فرش را ندارند و به بزرگتر نمایش دادن فضای داخلی منزلتان کمک میکند و بالعکس اگر میخواهید فضای داخلی منزلتان کوچکتر به چشم بیاید فرش های ترنج دار را انتخاب نمایید تا ترنج و لچک استفاده در طرح این نوع از فرش ها باعث کوچک جلوه دادن فضای داخلی منزلتان میشود.


در دکوراسیون داخلی منزل قانونی وجود دارد که فرش را با ابعاد دقیق کف اتاق سفارش نمیدهند و معمولا به متراژی فرش سفارش داده میشود که حدودا 30 تا 60 سانتیمتر از دیوار های کنار اتاق فاصله داشته باشد.


 نکته دیگر اینکه هنگام قرار دادن اجسام سنگین بر روی فرش های ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 نهایت دقت را انجام دهید تا به فرش آسیب نرید.


نکته مهم اینکه نحوه چیدمان مبل ها را به گونه ای در نظر بگیرید که از یکی از قوانین موجود در چیدمان و قرار دادن سرویس مبلمان بر روی فرش های ماشینی را رعایت کنید . معمولا تمام پایه های مبلمان را بروی فرش ماشینی قرار نمیدهند و سعی میشود تنها پایه های جلوی مبل بر روی فرش ماشینی قرار گرفته و پایه های عقب مبل بر روی سرامیک یا زمین قرار گیرد.


بدین شکل فاصله ذکر شده در بالا هم رعایت میشود و رعایت و حفظ این اصول و قوانین مربوط به دکوراسیون داخلی و ست کردن فرش ماشینی با دیگر وسایل منزل به زیبایی بیشتر فضای داخلی منزل شما می انجامد.


همیشه هم نیاز نیست پیرو این قواعد و اصول باشید و در بعضی مواقع عدم پیروی از قوانین ذکر شده میتواند به زیبایی فضای داخلی منزلتان بیانجامد ؛ مثلا بجای اینکه در دکوراسیون منزلتان از فرش های ماشینی چهار گوش مستطیل یا فرش مربع استفاده کنید میتوانید از فرش های دایره یا فرش بیضی هم استفاده نمایید.


 فرش های ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 با دیگر فرش های ماشینی همچون فرش 700 شانه با تراکم 2550 یا فرش 1000 شانه با تراکم 3000 و یا فرش 1500 شانه با تراکم 4500 بسیار متفاوت است و در هنگام خرید حتما تفاوت ها را مد نظر قرار دهید.


همچین نخ های آکرلیک هیت شده که در فرش های 1200 شانه بافته میشود را حتما مورد بررسی قرار دهید تا از نخ های بی کیفیت در بافت فرش استفاده نشده باشد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  حمل و نقل در گل فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه