خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

مزیت های خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش ماشینی

خرید مستقیم فرش از کارخانه در کاشان

 

امروزه کمتر کسی هست که برای خرید به سراغ فروشگاه های در سطح شهر برود و بیشتر خرید فرش را مستقیم از کارخانه انجام می دهند. به راستی چرا با وجود فروشگاه های در سطح شهر ، افراد خرید از کارخانه فرش ماشینی را برای خرید انتخاب می کنند؟ 

مزیت های خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش ماشینی:

این روزها کارخانه های تولید فرش ماشینی بسیاری وجود دارند که به تولید انواع فرش های ماشینی با شانه و تراکم های مختلف می پردازند. برندهای معتبر در برترین کارخانه ها تولید می شوند. ما اگر برای خرید فرش به کارخانه معتبر از قبیل گلفرش کاشان مراجعه کنیم می توانیم به فرش ماشینی اصل دسترسی پیدا کنیم و از خرید فرش های تقلبی در امان باشیم. فرش های تقلبی با برندهای معروف در فروشگاه ها بسیار زیاد هستند که برچسب های تقلبی با ارم برند معتبر دارند. 

مقاله مربوطه به شناخت فرش اصل از فرش تقلبی :

کارخانه ای که طرح جدید تولید می کند به محض تولید آن را در کارخانه در رگال های فرش به نمایش می گذارد و یا اینکه عکس فرش طرح جدید سال را در وب سایت کارخانه به نمایش می گذارد. پس اگر به دنبال طرح جدید فرش سال هستید حتما یا به کارخانه مورد نظر مراجعه کنید یا اینکه به فروشگاه آنلاین آن فروشگاه بروید و عکس طرح جدید را ببینید. 

قیمت فرش های ماشینی نیز همانند قیمت دیگر کالاها و اجناس به دلیل بالا رفتن قیمت مواد اولیه بالا رفته است. پس همه به دنبال خرید فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه هستند و این هم در صورتی میسر است که مشتری با تولید کننده در ارتباط باشد و خرید خود را از واسطه گر و دلال انجام دهد و این هم در صورتی میسر است که خرید از کارخانه فرش ماشینی را انجام دهد. پس خرید فرش از کارخانه می تواند شما به قیمت عمده و تولیدی برساند. 

کارخانه های بزرگ از قبیل گلفرش کاشان ، دنیایی از طرح ها و نقشه ها را دارند. دیدن تمام طرح ها در یک مراجعه حضوری در کارخانه امکان پذیر نیست از طرفی دیگر برخی از افراد هستند که خرید اینترنتی فرش را قبول ندارند و فقط خرید حضوری  و دیدن فرش ماشینی از روی رگال می پسندند. به این افراد توصیه می شود که اول به وب سایت کارخانه مراجعه کنند و دنیایی از طرح ها و رنگ ها را ببینند و سپس برای خرید و دیدن کیفیت از نزدیک و لمس کردن فرش به کارخانه مراجعه کنند. 

راهنمای خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش کاشان:

در کاشان و آران و بیدگل کارخانه های بسیاری هستند که فروش فرش ماشینی کاشان را انجام می دهند. خرید اینترنتی فرش از کارخانه و خرید حضوری فرش از کارخانه ، جز خرید های مستقیم می باشد. خرید مستقیم فقط این نیست که به کارخانه مراجعه کنید بلکه می توانید به فروشگاه آنلاین آن کارخانه مراجعه کرده و انواع محصولات را ببینید. 

کارخانه گلفرش کاشان به دلیل در خواست بسیار از شهرهای مختلف ، فروش اینترنتی فرش کاشان را نیز انجام می دهد و بدین صورت محصولات را به صورت مستقیم حضوری و آنلاین به فروش می رساند. 

خرید حضوری فرش از کارخانه گلفرش کاشان بدین صورت است که مشتری باید با شماره تلفن های تلفن همراه : 09134037536

تلفن ثابت : 03154760786 تماس گرفته و وقت حضوری  را تعیین کند .

در خرید اینترنتی فرش از کارخانه گلفرش کاشان ، افراد می توانند از طریق وب سایت و یا شماره تلفن های داده شده ، طرح و رنگ مورد نظر را سفارش داده و با آسان ترین روش ، محصول خود را درب منزل تحویل بگیرند. بعد از سفارش در وب سایت ، سفارش به مدیر فروش ایمیل داده می شود و مدیر فروش بعد از استعلام از موجود بودن آن طرح در انبار ، نسبت به ارسال طرح شما اقدام می کند. 

سایر شهرها می توانند با پرداخت بیعانه ای اندک ، طرح مورد نظر را سفارش دهند و فرش ماشینی را درب منزل تحویل بگیرند. 

خرید از تولید کننده که همان خرید مستقیم فرش از کارخانه است ، بسیار معتبر تر از خرید از فروشنده ای است که اطلاعات کافی در مورد مشخصات فنی فرش های ماشینی ندارد ، می باشد. فرش های ماشینی700 شانه ، فرش های ماشینی 1500 شانه ، فرش های ماشینی 1000 شانه و فرش های ماشینی 1200 شانه در شانه و تراکم های مختلف تولید می شوند که هر کدام مشخصات مربوط به خود را دارند و برای فضاهای مشخصی مناسب می باشند. اطلاعات مربوط به فرش های ماشینی را یک تولید کننده می تواند در اختیار مشتری بگذارد. پس اگر در مورد فرش های ماشینی اطلاعاتی ندارید و نمی دانید که کدام فرش و طرح و رنگ برای فضای مورد نظر مناسب است ، بهتر است به کارخانه مراجعه کنید و خرید خود را از کارخانه انجام دهید. 

خرید فرش ماشینی ارزان از کارخانه:

هر فرش ماشینی ارزانی را نخرید چه بسا برخی از تولید کنندگان سود جو برای اینکه مشتری را به سمت خود جلب کنند اقدام به فروش محصولات بی کیفیت با قیمت ارزان می کنند. پس در انتخاب کارخانه فرش ماشینی دقت کنید و این نکته را توجه داشته باشید که هر کارخانه ای برای خرید مناسب نیست. خرید بهترین برند فرش می تواند شما را به بهترین کیفیت برساند. 

کارخانه گلفرش کاشان یک تولید کننده توانایی است که توانسته است انواع فرش ماشینی کاشان را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به فروش برساند. این کارخانه فروش مستقیم را ملاک قرار داده است و محصولات خود را به جای دادن به دلالان و واسطه گران ، خودش به مشتری ارائه می دهد تا مشتری بتواند به قیمت کارخانه دسترسی پیداکند. از طرفی دیگر این کارخانه به دلیل فروش بالا ، تولیدات بسیاری دارد و به دلیل فروش و تولید بسیار می تواند از سود خود بکاهد. 

خرید فرش از کارخانه بصورت مستقیم میتواند شما را به فرش اصل با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت برساند.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
•  درباره گلفرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه گل فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  شیوه های پرداخت گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه