خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

اصول ست کردن دکوراسیون خانه با فرش سرمه ای

خرید فرش سرمه ای برای دکوراسیون

 

صاحب خانه های خوش سلیقه به همان اندازه که به کیفیت دکوراسیون اهمیت می دهند به رنگ و لعاب و زیبایی آن هم توجه دارند . در هر خانه ای بُعد مهمی از فضا را کف تشکیل می دهد و رنگ زمینه کف خانه توجه مخاطبین را به خود جلب کرده و از سوی دیگر تعیین کننده اصلی دکوراسیون خواهد بود . انتخاب رنگ فرش ماشینی به عنوان کالایی که در تمامی خانه ها عنوان بهترین کف پوش را دارد مهم بوده و انتخاب اصولی رنگ زمینه فرش ماشینی از مواردی ست که وسواس صاحب خانه را بر می انگیزد . 

اگر شما هم همانند سایر صاحب خانه های ایرانی ، در انتخاب فرش ماشینی به مد نگاهی دارید بی شک انتخاب فرش ماشینی سرمه ‌ای را از نظر گذرانیده اید . انتخاب چنین فرشی برای منزل شما زیبا خواهد بود به شرط آنکه توان ست کردن دکوراسیون خانه با فرش سورمه ای را داشته باشید . حال اگر فرش سورمه ای را انتخاب نموده اما اطلاعی از چگونه ست کردن دکوراسیون خانه خود با این رنگ زمینه ندارید و یا جیدمان دکوراسین با رنگ تیره را نمی دانید بهتر است در ادامه با ما همراه شوید تا براساس آنچه اصول زیبایی ست بتوانید دکوراسیونی زیبا و جذاب متناسب با فرش سورمه ای انتخاب نمایید . 

بدون شک رنگ سرمه ‌ای به علت قرار گرفتن در تم رنگ های تیره رنگی مردانه خوانده می شود اما این رنگ بسیار شیک بوده در انتخاب آن قاطعانه به نظر می رسد . جذاب ترین رنگ در بین طیف رنگ های تیره ، سورمه ای و در بین رنگ های روشن ، کرم می باشد . حال آنکه قرار گیری این دو رنگ در کنار یکدیگر زیبا و چشم نواز خواهد بود . 

از مهم ترین مواردی که رنگ سورمه ای را شیک و با وقار جلوه می دهد آن است که این رنگ تا کنون یادآور اصالت و زیبایی بوده و جدیت ، قدرت و ثبات از ویژگی های جدا نشدنی رنگ سورمه ای به حساب می آید . میزبانی از مهمان ها با رنگ زمینه سورمه ای بسیار متفاوت تر از میزبانی را رنگ های روشن است . هرچند این رنگ محبوبیت زیادی دارد اما برای هر فضا و هر مکانی مناسب نبوده و داشتن ویژگی های ظاهری خاص فرش را برای خانه شما مناسب خواهد نمود . 

اگر خواهان فرش سرمه ای هستید، در ادامه خواهید دید که کدام ویژگی برای فضا لازم است تا فرش سورمه ای کف پوشی مناسب برای خانه شما به حساب آید.


رنگ سورمه ای به خودی خود محزون به نظر نمی رسد با وجود انکه در طیف رنگی تیره واقع شده است اما ترکیب ان با رنگ های دیگر خارق العاده خواهد بود . رنگی متین و با وقار که خصوصا برای دکور پذیرایی جذاب تر از هر رنگی به نظر می رسد . طرح های بافته شده بر فرش هایی که رنگ زمینه سورمه ای دارند مانند فرش های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی گلفرش کاشان چنان اصیل و چشم نواز هستند که بی اختیار هر خریداری را به سمت خود جذب می کند . 

دلایلی از این دست و همچنین توان ست شدن با بسیاری از رنگ ها موجب شده تا جذابیت رنگ سورمه ای دو چندان شود و رنگ سرمه‌ای که از ترکیب رنگ آبی و سیاه بدست آمده است ، خرید سایر اجزاء دکوراسیون را آسان تر نماید . از آنجایی که رنگ سورمه ای از رنگ آبی وام گرفته است ، حس سرمای این رنگ را در خود دارد و ترکیب آن را رنگ سیاه تا حد زیادی این سرما را خنثی نموده از از بین نبرده است. رنگ سرمه ای که آبی تیره هم نام دارد در ترکیب با زرد ، کرم و ... فضای خانه را متحول می نماید . اگر فرش مد نظر شما سورمه ای ست بدانید که در انتخاب اجزاء دکوراسین دستتان باز می باشد چراکه راحتی ست شدن رنگ سورمه ای با سایر رنگ ها گیجی در سردر گمی خرید را تا حد زیادی کاهش می دهد .هرچند رنگ سورمه ای در البسه چندان مورد استقبال نیست اما در رنگ زمینه فرش های ماشینی یکی از محبوب ترین ها را شکل می دهد .

اصول ست کردن دکوراسیون خانه با فرش سرمه ای:

در چیدمان آنچه از همه مهم تر به نظر می رسد قرار گیری رنگ ها در کنار یکدیگر است . به عنوان مثال در بسیاری از موارد شاهد قرار گرفتن رنگ سورمه ای در کنار رنگ سفید هستیم که حس آرامش مطلق را به فضا منتقل کرده و حضور این دو رنگ در کنار یکدیگر همانند سایر رنگ های طیف روشن از جمله زرد ، سبز ، لیمویی ، کرم و حتی صورتی فضایی مدرن و امروزی در عین اصالت بوجود می اورد . ناگفته نماند رنگ های روشن در کنار رنگ های سورمه ای حس نشاط را به ارمغان می آورند . 

اگر انتخاب شما فرش با رنگ زمینه سرمه ای به عنوان آذین بخش و زینت منزلتان است ، در انتخاب سایر رنگ ها دقت نمایید . همواره به یاد داشته باشید که در ابتدای امر فرش خانه را خریده و سپس متناسب با رنگ این فرش سایر اجزاء دکوراسیون را انتخاب نمایید . با توجه به تمام آنچه در مورد رنگ سورمه ای عنوان شد ، به هیچ وجه نباید در استفاده از این رنگ زیاده روی کرد . افسردگی و تخلیه انرژی در مواجه شدن طولانی مدت با رنگ های تیره دلیلی ست که تأکید ما را به قرار گیری رنگ های روشن در کنار رنگ تیره موجه می دارد . 

در ادامه ترکیب رنگ های بی نظیری آمده است که هر کدام بنا بر انتخاب صاحب خانه با قرار گیری در کنار فرش های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی گلفرش کاشان جذاب ، خارق العاده و غیر قابل تصور خواهد بود . 

 قرار گیری رنگ سرمه‌ای در کنار سفید در دکوراسیون خانه :

رنگ سفید روشن ترین رنگ شناخته شده است که انتخاب ان همانند رنگ سیاه به علت افراطی بودن توصیه نمی شود اما قرار گیری این رنگ در کنار رنگ های تیره باز هم همانند رنگ سیاه که در کنار رنگ های روشن قرار می گیرد ، زیبا و پر مخاطب است . رنگ سرمه ‌ای هم مانند سایر رنگ های ترکیبی انواع مختلفی دارد که طیفی میانه از رنگ آبی تا رنگ مشکی را به خود اختصاص داده است و تقریبا برای تمامی رنگ های سورمه ای ، رنگ سفید همراهی همیشگی و دوست داشتنی است . 

شما اگر از طرفداران پر و پا قرص رنگ مشکی هستید ، بی شک رنگ سورمه ای را برای کف خانه خود بر می گزینید . پس با آگاهی از اصول ست شدن دکوراسیون خانه با فرش سورمه ای زیبایی فضای خانه را تضمین نمایید . عنوان شدن زیبایی بی حد و اندازه ترکیب رنگ سفید و سورمه ای از دیدگاه همه طراحان دکوراسیون شناخته شده است و این تضاد موجب برجسته تر نشان داده شدن اجزاء دکوراسیون می شود . 

از سوی دیگر انرژی مثبت رنگ سفید در انتخاب وسایلی مانند آباژور ، پرده ها ، گلدان ها و ... انتخاب ما را راحت کرده و سادگی را در عین زیبایی به خانه هدیه می دهد . 

قرار گیری رنگ سرمه‌ای در کنار رنگ زرشکی در دکوراسیون خانه:

فرش سرمه‌ ای عموما انتخاب دکوراسین های کلاسیک است و کم تر دکوراسیون مدرنی از این رنگ بهره می گیرد . این سبک ، سبکی با شکوه و زیبا ست که در کنار رنگ زرشکی ، بی نظیر خواهد بود چراکه رنگ زرشکی هم پایه جدا نشدنی دکوراسین های کلاسیک است . در حالی که انتخاب دکوراسین های مدرن عمدتا رنگ هایی هستند در طیف قرمز و نارنجی . رگه های زرشک در بین رنگ سورمه ای مانند آنکه مبلمان زرشکی را برای خانه ای با فرش سورمه ای انتخاب کنید می تواند برای منزلتان با شکوه باشد . 

 قرار گیری رنگ سرمه‌ای در کنار رنگ خاکستری در دکوراسیون خانه:

رنگ خاکستری رنگی ست خنثی که پیشنهاد می کنیم اگه فضایی بزرگ در اختیار دارید ، کاناپه و یا سبک مبلمان مینیمال با رنگ خاکستری را بر روی فرش با رنگ زمینه سورمه ای قرار دهید . فضای خانه کوچک برای ترکیب رنگ سورمه ای و خاکستری مناسب نیست چراکه فضا را بسته و کوچک تر از آنچه هست نشان می دهد . 

خرید فرش سرمه ای برای دکوراسیون:

فرش های سرمه ای طرح افشان، فرش سرمه ای طرح باغ ملک، طرح باغ معلق ،و ... در شانه و تراکم های مختلف با بهترین کیفیت و بافته شده با الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده ، در فروشگاه اینترنتی گلفرش کاشان به فروش می رسد. این فروشگاه تمامی فرش ها را بالاخص رنگ سرمه ای را با الیاف بدون پرز هیت ست شده بافته است تا نمای رنگ و لعاب ها را بیشتر کند. 

 انواع فرش های ماشینی 700 شانه تراکم 2550 ، فرش های ماشینی 1000 شانه با تراکم 3000 ، فرش های ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 و فرش های ماشینی 1500 شانه با تراکم 4500 در فروشگاه اینترنتی گلفرش کاشان در طیف وسیعی از رنگها و مخصوصا رنگ سرمه ای ، عرضه و به فروش میرسد.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه گل فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  درباره گلفرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه