خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

آنچه که باید در مورد فرش 1500 شانه با تراکم 4500بدانید

فرش 1500 شانه تراکم 4500


تا چند سال اخیر ، فرش های ماشینی تنها حکم کف پوش را داشتند و نمی توانستند دکوراسیون را زیبا کنند و تنها فرش های دستباف بودند که ظرافت و زیبایی به دکوارسیون می بخشیدند تا اینکه با ورود دستگاه های جدید و پیشرفته شونهر و وندویل و با بهره بردن از بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده نازک و مستحکم ، فرش های دستباف گونه ماشینی تولید شدند و  بدین صورت ظرافت و زیبایی قالی های ماشینی بسان قالی های دستباف شد. 

یکی از دستباف گونه ترین فرش های ماشینی که رقیبی بی بدیل با قالی های دستباف است ، فرش های 1500 شانه تراکم 4500 است که ظریف ترین و ریز ترین طرح فرش ماشینی را دارد. 

همه چیز در مورد فرش 1500 شانه تراکم 4500:

منظور از فرش 1500 شانه این است که تعداد 1500 گره U شکل در یک متر از عرض و تعداد 4500 گره در یک متر از طول قالی زده شده باشد. این تعداد گره بالا تولید کننده را مجبور به استفاده از نمره نخ 44 تا 50 می کند. وضوح طرح و نقشه فرش های ماشینی 1500 شانه بالاست و ریز بافت و نقوش و نگاره های بسیار زیبایی دارد به گونه ای که شلوغ ترین طرح های ایرانی را می توان به صورت 1500 شانه بافت.

از معایب فرش های 1500 شانه بدون خاب بودن آن است و این که ارتفاع نخ خاب آن زیر 6 میلیمتر است و جز فرش های نازک محسوب می شود. در حقیقت برای پذیرایی هایی مناسب است که از مبل استفاده می کنند و این فرش لوکس می تواند زینت بخش آن پذیرایی باشد.

از محاسن فرش 1500 شانه می توان به بدون پرز بودن آن اشاره کرد. فرش های 1500 شانه از آنجایی که با نخ بسیار نازک آکریلیک هیت ست شده بافته می شود بدون پرز هستند. این فرش های ماشینی فقط باید با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند ؛ چرا این الیاف برای بافت فرش 1500 شانه مناسب است ، چون سرعت دستگاه بافندگی 1500 شانه بسیار بالاست و اگر نخی باشد که استحکام کافی را نداشته باشد ممکن است در حین بافت ، پاره شود و قالی عیب دار شود. در ضمن این الیاف ، هیت ست می شوند و قبل از بافت از تونل بخار آب و گرما عبور می کنند تا یکدست شوند و پرزهایشان گرفته شود و بدین صورت برای بافت فرش 1500 شانه دستباف گونه زیبا آماده می شوند. پس می توان به کیفیت بالای فرش های 1500 شانه اعتماد داشت چون این فرش های لوکس زیبا فقط با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند. بر خلاف فرش های 700 شانه که می توان با الیاف پلی استر بافته شوند. 

از دیگر خصوصیات مثبت این فرش های ماشینی زیبا ؛ می توان به این اشاره کرد که این محصولات با تعداد رنگ بالای 8 تا بافته می شوند پس قدرت تطابق بیشتری با دکوراسیون و رنگبندی فضا دارند. 

اگر فرش سبک می خواهید و از فرش های سنگین بیزار هستید پیشنهاد ما به شما فرش های 1500 شانه است. چون این محصولات با نخ سبک و پفکی آکریلیک نازک بافته می شوند پس بسیار سبک هستند. 

فرش های بدون خاب همان 1500 شانه هستند و فرش فشرده و مستحکم هستند وآلودگی و کثیفی به داخل ریشه ها و گره ها نمی تواند نفوذ کند و امکان باز شدن گره ها به دلیل فشردگی زیاد بین آن ها و آهار اصولی آن؛ وجود ندارد. 

فرش 1500 شانه در دکوراسیون:

اگر دکوارسیون شما مدرنیته است ، فرش 1500 شانه طرح افشان را انتخاب کنید که چون ترنج ندارد می توان این طرح  را هم در کلاسیک پهن کرد و هم مدرنیته

فرش 1500 شانه فیلی ، کرم ، ترمه ای ، نقره ای برای پذیر ایی های کوچک مناسب است چون به فضا روشنی می بخشد. 

زیبایی پذیرایی وقتی بیشتر می شود که جدیدترین فرش های 1500 شانه را کوچکتر از فضای پذیرایی انتخاب کنید و بین دیوار و فرش فاصله بیندازید تا زیبایی پذیرایی بیشتر شود. 

استفاده از یک فرش 1500 شانه 6 متری در پذیرایی کوچک مناسب است. 

در پذیرایی هایی که مبلمان وجود ندارد بهتر است از فرش های 1200 شانه استفاده کنید و 1000 شانه چون ضخامت فرش های 1500 شانه کم است و در حدود 5 میلیمتر است .

خرید فرش 1500 شانه تراکم 4500:

حتما این فرش های ماشینی زیبا را از کارخانه های معتبر خریداری کنید. تولید این فرش های ظریف حساس است. استفاده از الیاف مناسب ، زدن آهار اصولی ( چسب زنی پشت فرش ) که اگر این آهار کم باشد سبب باز شدن گره ها و اگر زیاد باشد سبب آمدن چسب به سطح قالی می شود و استفاده از طرح های زیبا همه در تولید بهترین فرش ماشینی 1500 شانه موثر هستند. پس بهتر است از مراکزی خرید کنید که بهترین برند را ارائه می دهند. کارخانه گلفرش کاشان یکی از مراکز مهم تولید فرش کاشان است که رزومه درخشانی در تولید فرش های 1500 شانه دارد و جز اولین کارخانه های تولیدی بود که این محصولات لوکس را تولید کرد. طرح های جدید فرش های 1500 شانه وا گرفته از طرح های زیبای قالی های دستباف است. 

از آنجایی که قیمت فرش های 1500 شانه بالاتر از دیگر محصولات است این کارخانه برای کاهش هزینه های اضافی ، اقدام به فروش مستقیم کرده است و از هزینه های اضافی کم کرده است و فرش های 1500 شانه را با قیمتی کمتر از بازار و کیفیتی بالا ارائه می دهد. 

عکس فرش های 1500 شانه در جدیدترین مدل های کلاسیک فرش ماشینی ، در وب سایت گلفرش کاشان موجود است و تمامی مخشصات آن ها به صورت کامل جلوی عکس ذکر شده است. 

تمامی این محصولات ، ضمانت بازگشت کالا را دارند و افراد می توانند با اطمینان خرید کنند چون اگر قالی عیب دار بود فروشنده موظف است بر اساس قوانین موجود در ضمانت نامه عمل کند و آن را ارجاع دهد. 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه گل فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
•  شرایط بازگشت کالا در فروشگاه گلفرش کاشان
•  خدمات پس از فروش گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه