خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

آشنایی با فرش کاشان و بهترین کارخانه فرش کاشان

خرید از بهترین کارخانه فرش کاشان

 

کاشان ، شهر فرش و پایتخت فرش ایران است. در این شهر بیشتر از هزاران کارخانه فرش ماشینی و 5 شهرک صنعت فرش ماشینی وجود دارد که در آن ها بهترین و زیباترین فرش ماشینی کاشان تولید می شود. اولین قالی های دستباف و اولین فرش های ماشینی دستباف گونه در این شهر تولید می شوند. بهترین کارخانه های ریسندگی الیاف و بهترین طراحان در این شهر قرار دارند. 

فرش قیطران ، فرش بزرگمهر ، فرش یلدای کویر ، فرش فرهی و فرش شاهرخ ، فرش وزا ، آقای فرش و ... در این شهر تولید می شوند. 

با تولید فرش های مدرن و فانتزی ، هنوز طرح های سنتی فرش کاشان زبانزد همه هست و فرش های سنتی کاشان جز زیباترین کف پوش ها تلقی می شوند. 

آشنایی با فرش کاشان و بهترین کارخانه فرش کاشان:

از میان این همه کارخانه های موجود در شهرستان کاشان ، کارخانه ای برای خرید خوب است که بهترین برند فرش را با قیمت تولیدی و زیبایی طرح و نگاره ارائه دهد. 

بهترین فرش های ماشینی کاشان با بهترین برند خصوصیات زیر را دارند:

- از آنجایی که الیاف آکریلیک مصنوعی شبیه الیاف پشم طبیعی است، تولید کنندگان کاشانی در تولید بهترین فرش های ماشینی کاشان از این الیاف استفاده می کنند. الیاف آکریلیک را قبل از بافت فرش ماشینی ، هیت ست می کنند و از مرحله بخار آب و گرما عبور می دهند تا پرزهایشان گرفته شود و مقاومت تر شوند. بدین صورت فرش های ماشینی آکریلیک کاشان تولید می شود. محصولاتی که علاوه بر زیبایی ، مقاومت بالایی نیز دارند. از آنجایی که 80 درصد از وزن فرش را نخ خاب تشکیل می دهد پس توجه به این مورد که نخ خاب چه جنسی باشد بسیار مهم است. 

- اولین فرش های ماشینی در دهه 50 ، به صورت 350 شانه بافته می شود. محصولاتی که به عنوان کف پوش عمل می کرد و جنبه زیبایی نداشت و کیفیت پایینی داشت. این محصولات ، با دستگاه های ژاکارد بافته می شد. تا اینکه تولید کنندگان کاشانی دستگاه های HCIX را وارد بازار کاشان کردند و فرش های دستباف گونه ماشینی را تولید کردند و طرح های قالی های دستباف کاشان را روی آن ها پیاده کردند. با گذر زمان رفته رفته شانه و تراکم را بیشتر کردند و فرش های بسان قالی های دستباف خلق کردند. اولین فرش های ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 و اولین فرش های ماشینی 1500 شانه تراکم 4500 در کاشان تولید شد. جدیدا نیز تولید کنندگان خوش ذوق کاشانی ، فرش های 1600 شانه را نیز تولید کردند. ریز بافتی طرح و نقشه این محصولات ماشینی ، زبانزد همگان است و به خاطر همین ظرافت و زیبایی ، بیشترین آمار صادرات فرش های ماشینی مربوط به کاشان است. 

- اسم فرش لاکی که به میان می آید ناخودآگاه فرش کاشان در ذهن همگان خطور می کند. رنگبندی های جدید فرش نیز در گذر زمان در کاشان خلق شد. طرح های زیبای فرش کاشان از قبیل لچک و ترنج ، طرح افشان ، شکارگاه ، اسلیمی ، شاه عباسی ، گلدانی و ... در کاشان خلق شدند. طرح های سنتی فرش های ماشینی کاشان بیشتر همان طرح های گل شاه عباسی است. این طرح های زیبا در کارخانه های کاشان با تعداد رنگ بالا تولید می شود. فرش های ماشینی 10 رنگ و فرش های ماشینی 12 رنگ در کاشان تولید می شود. این رنگبندی زیبایی طرح و نگاره را بیشتر می کند. 

- به دلیل رقابت بالا بین هزاران کارخانه تولیدی در این شهر ، بسیاری از کارخانه های معتبر ، برای جذب مشتری ، تمامی محصولات خود را به صورت مستقیم به فروش می رسانند تا محصولات به قیمت عمده و تولیدی ارائه شود. بدین صورت افراد می توانند کارخانه ای که فروش مستقیم را انجام می دهد انتخاب کنند و خرید بهترین کیفیت فرش را با بهترین قیمت انجام دهند. 

- به دلیل استفاده از بهترین الیاف ، بهترین دستگاه های به روز و همچنین بالا بردن شانه و تراکم ، فرش های کاشان جز فرش های ماشینی درجه یک محسوب می شوند. 

پس در جواب این سوال که چرا فرش کاشان بهترین است؟

چون شانه و تراکم بالا سبب کیفیت بالای فرش ، زیبایی بسیار ، منسجم شدن ریشه ها می شود. استفاده از الیاف مناسب آکریلیک ، مقاومت فرش را بالا می برد و باعث می شود تا فرش ماشینی هیچ تغییر ماهیتی ندهد. تولید کنندگان کاشانی با توجه به این موارد ، بهترین محصولات را تولید کرده اند. 

خرید از بهترین کارخانه فرش کاشان:

یکی از بهترین برندهای فرش کاشان را می توان گلفرش کاشان ، عنوان کرد که 20 سال سابقه و رزومه درخشان در زمینه تولید فرش ماشینی کاشان دارد. از ویژگی های محصولات این شرکت می توان به لطافت و بدون پرز بودن فرش های ماشینی ، بافت دستباف گونه بودن آن ها، طرح و رنگ اختصاصی آن ها نام برد. این شرکت با استفاده از به روز ترین دستگاه های حاضر دنیا، فرش های 1500 شانه کاشان ، 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه کاشان و فرش های 700 شانه را تولید می کند. بعد از تولید ، تمامی محصولات از فرآیندهایی چون آهار ، پرز گیری ، شریرینگ و بسته بندی عبور می کنند و در این مراحل است که عیوب محصولات مشخص می شود و بدین صورت محصولات عیب دار وارد بازار نمی شود. 

از دلایل موفقیت این شرکت بزرگ در فروش این است که علاوه بر اهمیت دادن به آیتم کیفیت و زیبایی ، به قیمت فرش ماشینی کاشان نیز توجه کرده است و سعی کرده است تا قیمت عمده و تولیدی را ارائه دهد. این شرکت ، به دلیل استقبال بی نظیر خریداران ، خرید اینترنتی فرش کاشان را نیز برای مشتریان فراهم کرده است و در فروش اینترنتی فرش ماشینی و فروش حضوری فرش ماشینی ، تمامی محصولات را با ضمانت نامه و گارانتی ارائه می دهد.  

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شماره حسابهای گل فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه گل فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه