خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

فرش1200 شانه با تراکم3600

همه چیز در مورد فرش 1200 تراکم 3600

با روی کار آمدن دستگاه های HCI وندویل بلژیک و بالا بردن شانه ( تعداد گره های زده شده در یک متر از عرض فرش ) و تراکم ( تعداد گره های زده شده در یک متر از طول ) ، فرش های ماشینی دستباف گونه زیبا و ظریف ، به وجود آمدند که بسان قالی های دستباف زیبایی و ظرافت دارند. یکی از محصولات ماشینی دستباف گونه ، فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 است که جزء محصولات فشرده و ظریف با نگاره های زیباست. 

همه چیز در مورد فرش 1200 شانه تراکم 3600:

وقتی می گوییم فرش 1200 شانه تراکم 3600 یعنی دارای تراکم طولی 3600 ( تعداد 3600 گره در یک متر از طول ) و دارای شانه 1200 ( تعداد 1200 گره در یک متر از عرض ) می باشد. این فرش های با تراکم بالا دارای ظرافت ، زیبایی طرح و نگاره ، نقوش زیبا و منسجم بودن است و جز فرش های فشرده می باشد که گره های U شکل به صورت بسیار فشرده در کنار هم قرار گرفته اند که نمی توان آلودگی و یا گرد و غبار به داخل آن نفوذ کند و همین طور به دلیل تعداد بالای گره ، آهار فرش ( چسب زنی به پشت فرش ) اصولی تر است پس امکان باز شدن گره ها صفر درصد می باشد. 

فرش های اکریلیک 1200 شانه را می توان جز بهترین های هزار و دویست دانست. 

چرا آکریلیک برای بافت فرش هزار و دویست شانه بهترین است ؟

چون این الیاف علاوه بر مستحکم بودن ، بدون پرز هستند و ظرافت بیشتری نسبت به پلی استر و پلی پروپیلن دارند. الیاف آکریلیک را قبل از بافت ، به مرحله هیت ست می روند و از بخار آب و گرما عبور می دهند تا پرزهایش گرفته شود و الیاف یکدست شوند و همچنین مستحکم تر شوند. فرش های مقاوم محصولاتی هستند که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شوند. از طرفی دیگر، الیاف آکریلیک از نظر ضخامت دارای نمره بندی هستند. نخ بافت محصولات 1200 شانه 36 و 40 است. این نخ نازک وقتی برای بافت این فرش های لوکس ماشینی قرار می گیرد ، واضح بودن نقشه و نگاره را بیشتر می کند. ولی در حین نازک بودن نخ بافت محصولات 1200 شانه ، باید این نخ و الیاف ، مستحکم باشد تا در حین بافت ، با دستگاه های HCI که سرعت بالایی دارد ، نخ پاره نشود و قالی 1200 شانه عیب دار نشود.

پس این محصولات ماشینی به دلیل بافته شدن با الیاف نازک و عدم استفاده از نخ های ضمخت و کلفت ، جزء فرش های ظریف ماشینی هستند. 

کاربرد فرش 1200 شانه ماشینی در دکوراسیون منزل:

بهترین فرش برای پذیرایی محسوب می شود . در گذشته که پذیرایی ها جدا از حال و نشمین بود افراد پذیرایی منزلشان را با قالی های دستباف مفروش می کردند چون پاخوردگی کمتر داشت ولی امروزه به دلیل کوچک تر شدن خانه ها ، افراد کمتر از قالی دستباف استفاده می کنند و به جای آن از فرش های ماشینی دستباف گونه که کیفیت بالایی دارند در پذیرایی منزلشان بهره می برند. بدین صورت با هزینه ای کمتر از قالی دستباف می توان زیبایی را با خانه آورد. 

این فرش های زیبای خاص ، که جلوه ای بسان قالی دستباف دارد در طرح های بسیار زیبا تولید می شوند. فرش 1200 شانه طرح افشان که یک طرح بدون ترنج است هم برای دکوراسیون های کلاسیک مناسب است و هم مدرنیته. فرش 1200 شانه طرح خشتی نیز یکی از طرح های بدون ترنج است که این روزها به دلیل دور شدن فضای خانه ها از سنتی و کلاسیک ، مورد توجه قشر جوانان قرار گرفته است. فرش های ترنج دار 1200 شانه که طرح هایشان الهام گرفته از قالی های دستباف است ، فضای پذیرایی را زیبایی دو چندانی بدان می دهد. 

فرش سرمه ای 1200 شانه را می توان در جاهایی که رفت و آمد بیشتر است استفاده کرد و حتی المقدور رنگ سرمه ای را با مبلمان رنگ روشن از قبیل کرم یا سفید ، پرده ها و دیوارهای رنگ روشن ست کرد. 

فرش کرم 1200 شانه برای جهیزیه عروس فوق العاده است. 

طرح های فرش 1200 شانه ، بیشتر شلوغ و پر نگاره هستند. 

فرش های گل برجسته 1200 شانه تراکم 3600:

تولید این محصولات ماشینی نیز همانند فرش های ساده هزار و دویست شانه می باشد ولی  قالی های 1200 برجسته ، فرآیندی طولانی تر دارند. بدین صورت که قبل از بافت ، قسمت هایی که قرار است فرو رفته باشد با الیاف هایبالک بافته می شود و قسمت های برجسته با الیاف آکریلیک هیت ست شده. بعداز تولید ، این محصول از غلطک های گرم عبور می کند و قسمت هایی که هایبالک دارد به دلیل اینکه در برابر گرما مقاومت ندارند جمع می شود و فرو رفته می شود و بدین صورت نقوش برجسته نمایان می شوند. 

خرید فرش 1200 شانه از کارخانه معتبر:

فرش های 1200 شانه کاشان از زیباترین فرش های ماشینی هستند که بیشتر نقشه های این محصولات ، از قالی های دستباف کاشان است. این فرش های ظریف زیبا را بهتر است به صورت مستقیم از کارخانه های معتبر خریداری کنید تا به اصل آن دسترسی پیدا کنید. گل فرش کاشان ، یکی از معتبر ترین کارخانه های کاشان است که یکی از شرکت های تولید کننده فرش 1200 شانه کاشان می باشد که توانسته است این محصولات را به صورت ساده و گل برجسته با بهترین الیاف تولید کند و با بهترین قیمت به فروش برساند. قیمت فرش های 1200 شانه به قیمت کارخانه و تولیدی است و به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رسد. 

در خرید اینترنتی فرش های 1200 شانه شما می توانید دنیایی از طرح های محصولات 1200 شانه را در وب سایت گل فرش کاشان تماشا کنید و به مشخصات آن ها بنگرید و سپس برای خرید اقدام کنید. شما در این سایت همچنین فرش های 700 شانه با تراکم 2550 و فرش های 1000 شانه با تراکم 3600 و نیز فرش های 1500 شانه با تراکم 4500 را میتوانید خرید نمایید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شرایط بازگشت کالا در فروشگاه گلفرش کاشان
•  خدمات پس از فروش گل فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه