خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

بهترین فرش ماشینی برای خرید

چه فرش ماشینی برای خرید مناسب است؟

 

در طول زندگی بسیار برای ما اتفاق افتاده که در هنگام خرید فرش ماشینی از خودمان بپرسیم که چه فرش ماشینی ای خریداری کنم ؟

فرش ماشینی که انتخاب میکنم چه رنگی باشه؟

فرش ماشینی که انتخاب میکنم چه مدلی باشه؟

یک فرش ماشینی خوب و با کیفیت بالا و قیمت مناسب را از کجا بخرم؟

با توجه به اینکه امروزه تعداد شرکت های تولید کننده فرش ماشینی در حال افزایش است ، تنوع دستگاههای بافندگی فرش ماشینی که هر کدام مزیت ها و معایبی دارند و همچنین تنوع طرح ها و نقشه های فرش های ماشینی ، سبب سردرگمی مشتریان فرش ماشینی در انتخاب فرش مورد نیاز خود میشود.

بنابر این ما در این مقاله به شما کمک میکنیم تا به راحتی بتوانید فرش ماشینی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را خریداری کنید.

نکات مهم که در هنگام خرید فرش ماشینی باید به آنها توجه کنیم:

1_نکته بسیار مهمی که در ابتدا باید بدان توجه داشت این است که در بافت فرش ماشینی از چه نوع الیافی استفاده شده است؟

بهترین نوع الیاف در بافت فرش های ماشینی که از کیفیت و ظرافت بالا و زیبایی خیره کننده ای برخوردار هستند ، الیاف اکرلیک است.

استفاده از الیاف اکرلیک یا استفاده از نخ های اکرلیک هیت ست شده در بافت انواع فرش های ماشینی : فرش های 700 شانه تراکم 3600 یا فرش های ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 یا فرش های ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 و یا فرش های ماشینی 1500 شانه تراکم 4500 باعث مرغوبیت و کیفیت دادن و زیباتر شدن فرش ها و همچنین باعث افزایش طول عمر فرش ماشینی میشود.

اصطلاح هیت ست شده بمعنی آنست که نخ را در واحد ریسندگی بدون پرز عمل می آورند تا نخ بکار گرفته شده در بافت فرش ماشینی از براق بودن و شفافیت بیشتری برخوردار شود.

پس با توجه به صحبت های بالا اولین نکته را در هنگام خرید فرش ماشینی با کیفیت به الیاف فرش اختصاص دهید.

2_دومین نکته ای که باید در هنگام خرید فرش ماشینی توجه زیادی به آن داشت ، شانه و تراکم فرش ماشینی است.

شما میدانید که فرش های 700 شانه تراکم 2550 و فرش های 1000 شانه تراکم 3000 و فرش های 1200 شانه تراکم 3600 و فرش های 1500 شانه تراکم 4500 دارند. پس هر چه تراکم و شانه فرش ماشینی افزایش پیدا کند به مراتب آن فرش ، نمره نخ فرش افزایش پیدا میکند و فرش ماشینی در اصطلاح ریز نقش تر دیده میشود و شبیه به فرش های دست باف از ترکیب رنگ و زیبایی خیره کنده ای برخوردار میگردد.

تنوع طرح و رنگ در فرش های با تراکم پایین بیشتر است و فرش در اصطلاح تو خالی است و بین ریشه های فرش یا خاب فرش را میتوان مشاهده کرد.برای همین است که فرش های 700 شانه با تراکم 2550 نسبت به فرش های 1000 شانه و 1200 شانه از تنوع طرح و رنگ و نقشه بیشتری برخوردار میباشد.

اگر در فرش های متراکم با شانه های بیشتر از 700 شانه دقت کنید بخاطر ریز نقش بودنشان و تراکم بسیاری که دارند در اصلاح دستباف گونه هستند و شبیه فرش های دستباف دیده میشوند.

خیلی از مواقع شما دوست دارید فرش های دستباف رو تهیه کنید که بخاطر قیمت بسیار زیاد آن از تهیه آن منصرف میشوید.به همین خاطر ما خرید فرش های 1200 شانه و 1500 شانه ازکارخانه گل فرش کاشان را به شما معرفی میکنیم که در کنار دیگر کارخانه های فرش مانند : قیطران ، خاطره ، فرهی ، محتشم ، نگین مشهد هلال(فرش شبان) ، آسایش ، کاخ ، امیران و یلدای کویر و ... به تولید فرش های دستباف گونه میپردازد. 

3_سومین نکته لطافت و نرمی فرش ماشینی و ضخامت فرش ماشینی در کنار وزن آن یعنی سنگینی یا سبک بودن فرش ماشینی است.

یادآور میشویم فرش های 700 شانه با تراکم 2550 بخاطر تراکم پایینی که دارند یعنی از نظر تعداد گره های موجود در فرش ، نسبت به فرش های 1000 شانه  و 1200 شانه کمتر است و معمولا خاب فرش بیشتر به نظر میرسد و علت آن تو خالی بودن فرش است ولی نرم و لطیف است.

در مقابل فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 و فرش های 1500 شانه با تراکم 4500 از ظرافت و زیبایی بسیار بیشتری نسبت به فرش های 700 شانه با تراکم 2550 برخوردار می باشند.

4_چهارمین و در واقع مهمترین نکته که بسیاری از شما عزیزان برای خرید فرش ماشینی به آن اهمیت زیادی میدهید و خیلی خیلی مهم است برایتان ، قیمت فرش ماشینی میباشد.

فرش های 700 شانه با تراکم 2550 بدلیل مناسب بودن قیمت آن ، جزء فرش های ماشینی است که فروش بسیار بالایی دارد و میتوان گفت رتبه نخست را در بین انواع فرش های ماشینی دارد.

بعد از فرش های 700 شانه ، فرش های 1000 و 1200 و 1500 شانه از نظر مناسب بودن قیمت ، قرار دارند.

شرکت گل فرش کاشان هم به صورت حضوری و هم از طریق وب سایت رسمی که نماد اعتماد را دارا میباشد ، شما عزیزان را برای خرید فرش های مورد نظرتان راهنمایی میکند و شما میتوانید فرش ماشینی مورد نظرتان با قیمت مناسب و به قیمت درب کارخانه و با کیفیت بسیار بالا تهیه نمایید.


 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه گل فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش گل فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه