خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

نحوه شست و شو تابلو فرش های ماشینی

چگونه تابلو فرش را شست و شو دهیم؟

یکی از زیباترین وسایل زینتی که برای زیبایی بیشتر منازل از آن میتوان استفاده کرد تابلو فرش های ماشینی میباشد.

نحوه مراقبت و نگهداری از تابلو فرش های ماشینی مثل فرش های ماشینی ، تکنیک و روش مخصوصی ندارد و کافی است مقدار گرد و خاک موجود بر روی تابلو فرش را تمیز کنید.

برای شست و شوی تابلو فرش های ماشینی باید دقت بیشتری نمایید ، چرا که شست و شوی تابلو فرش های ماشینی برای دفعه نخست ممکن است باعث تغییر رنگ در تابلو یا آسیب به آن شود.

ما در این مقاله سعی میکنیم برای نحوه شست و شوی تابلو فرش های ماشینی راهکار های مناسبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. 

نحوه شست و شو تابلو فرش های ماشینی:

ساده ترین راه رای شست و شوی تابلو فرش ماشینی منزلتان این است مانند قالی های ماشینی ، با مراکز قالیشویی در سطح شهر تماس بگیرید و شست و شوی تابلو فرش تان را بعهده مراکز قالیشویی قرار دهید تا با استفاده از تجربه خود در زمینه شست و شوی تابلو فرش ماشینی ، تابلوی شما را تمیز کنند.

اما اگر به مراکز قالیشویی دسترسی ندارید یا اینکه بدلیل عدم شناخت از مطلوب بودن تجربه این مراکز ، تمایل دارید خودتان تابلو فرش ماشینی منزلتان را تمیز کنید و شست و شو دهید لازم است به یک سری نکات که در ادامه برایتان ذکر میشود توجه فرمایید.

نکات مهم برای شست و شوی تابلو فرش :

 1_در ابتدا شما باید قاب دور تا دور تابلو فرش را جدا کنید.

2_با استفاده از جاروبرقی که که قسمت دهانه آن دچار کثیفی نباشد ، سعی کنید بر روی تابلو فرش بکشید تا گرد و خاک و غبار موجود بر روی تابلو را تمیز کنید.

3_سعی کنید از جنس نخ تابلو فرش در رابطه با اینکه رنگ های آن پس از شست و شو دچار آسیب و تغییر رنگ نمیشوند مطمئن شوید و سپس با استفاده از آب و مقداری شامپو فرش و یک عدد اسفنج بزرگ ، اسفنج آغشته به محلول شامپو فرش و آب را به صورت یکنواخت و هماهنگ بر روی سطح تابلو فرش با سرعت بسایید تا تمیز شود.

 4_برای اینکه تابلو فرش را بعد از شستشو بطور کامل خشک کنید به شکلی که به آن آسیبی وارد نشود ، تنها کافی است که تابلو فرش را بر روی سطح زمین ، در قسمتی از حیاط منزل که نور مستقیم خورشید به آن نتابد و از گرمایی نسبی برخوردار باشد ، پهن کنید تا رطوبت موجود در تابلو فرش گرفته شود و از لحاظ رنگ نیز تابلو فرش دچار تغییر رنگ نشود.

در واقع شما با این روش خشک کردن از ترکیب شدن رنگهای تابلو فرش و ادغام شدن رنگهای آن در یکدیگر جلوگیری بعمل می آورید.

 نکته بسیار مهم در اینجا اینکه هیچگاه تابلو فرش را بعد از شست و شو بر روی طناب حیاط منزلتان پهن نکنید ؛ زیرا با این کار ممکن است شکل آن تغییر کند و از ریخت بی افتد و یا اینکه کش بیاید و زشت شود.

هیچ یک از کارشناسان صنعت ریسندگی و بافندگی نیز به پهن کردن فرش یا تابلو فرش زیر نور مستقیم آفتاب توصیه نکردند و معتقدند این کار خوب نیست و اگر تمایل داشتید بدین شکل فرش ماشینی یا تابلو فرش ماشینی خود را بعد از شست و شو خشک نمایید بهتر آنست که فرش یا تابلو فرش ماشینی خود را به صورت پشت و رو در مقابل نور مستقیم آفتاب قراردهید.

تابلو فرش های ماشینی به مانند فرش های ماشینی در شانه ها و تراکم مختلف تولید و بافته میشوند.

شرکت گلفرش کاشان در کنار محصولات متنوع و زیبای خود ، به تولید تابلو فرش های زیبا در قالب تصاویر منظره و گل و گیاه و درخت و حیوانات و همچنین تصاویری زیبا از آیات و کلمات قرآن و ... در رنگهای متنوع میپردازد.

همچنین شما میتوانید عکس زیبای خود یا عزیزانتان را از طریق وب سایت رسمی شرکت برای ما ارسال کنید و در کوتاهترین زمان ممکن تصویر عکس ارسالیتان را در قالب تابلو فرش ماشینی و طبق نظر و رنگ و سلیقه خودتان با دستگاههای پیشرفته 700 شانه تراکم2550 یا 1000 شانه تراکم 3000 یا 1200 شانه تراکم 3600 و یا 1500 شانه تراکم 4500 بافت و برایتان ارسال گردد.  

هرچه شانه و تراکم دستگاههای بافندگی افزایش پیدا میکند بدنبال آن نمره نخ خاب فرش ماشینی افزایش می یابد و باعث میشود از ضخامت خاب فرش یا ضخامت خاب تابلو فرش کاسته شود و تصاویر تابلو فرش ، واقعی تر و عینی تر دیده شود و معمولا تابلو فرش هایی که با دستگاههای تراکم بالا بافته میشود بسیار ریز نقش هستند و از ظرافت و لطافت بالایی نیز برخوردار میباشند.

شما برای خرید تابلو فرش های زیبا به قیمت درب کارخانه تنها کافیست وارد وب سایت رسمی شرکت گلفرش کاشان شده و از تصاویر و نمونه تابلو های موجود در سایت دیدن و بازدید نمایید تا بتوانید تابلو فرش ماشینی مورد نظرتان را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  حمل و نقل در گل فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت گل فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  درباره گلفرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه