خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

خرید اینترنتی گلیم فرش ماشینی

گلیم ماشینی کاشان

گلیم ماشینی گونه ای از فرش هست که برخلاف فرش ماشینی که دارای پرز و خاب است، تخت و بدون خاب می باشد. در بافت گلیم ماشینی اغلب از الیاف بی سی اف و پروپیلن استفاده می گردد و نوع بافت آن به صورت لوپ می باشد. از قرار گرفتن محل تلاقی تار و پود در کنار هم فرشی به وجود میآید که به آن گلیم فرش ماشینی میگویند.

از کنار هم قرار گرفتن محل های تلاقی تار و پود فرشی حاصل می شود که به آن فرش گلیم گفته می شود . نقش و نگاره ها در گلیم فرش به واسطه پود ایجاد می شوند و تار در آن نمایان نیست.

مدل گلیم ماشینی اغلب از نقوش هندسی، لوزی و مربع و ... تشکیل و بافته می شوند. نقوش به کار رفته در گلیم ها اکثرا دارای نقوش سه گوش، چهار گوش، شش گوش، و انواع گل و بوته می باشد.

 

تاریخچه گلیم :

انسان ها از زمان های قدیم از پوست حیوانات به عنوان زیرانداز و کف پوش استفاده می کردند و به تدریج با رواج دام پروری و دست یافتن به پشم حیوانات، هنر بافندگی نیز رواج پیدا کرد. گلیم بافی مقدمه ای برای بافت فرش بوده است و تاریخ آغاز گلیم بافی به قبل از قالی بافی برمی گردد.

 

گلیم فرش :

فرق بین گلیم با گلیم فرش در خاب فرش است، گلیم فرش که به آن گبه هم گفته می شود از لحاظ طرح و نقشه مانند گلیم است ولی برخلاف گلیم داری پرز و خاب می باشد و جنس نخ آن از الیاف پلی پروپیلن است. گلیم فرش ها از نظر قیمت بسیار پایین تر از فرش های ماشینی هستند اما قیمت آن ها از گلیم های ماشینی بیشتر می باشد.

 

طرح های گلیم فرش ماشینی :

فرش گلیم ها دارای نقوش و طرح های بسیار متنوعی هستند که برگرفته از فرهنگ و هنر هر منطقه و ذهن خلاق بافنده آن بافته می شود، گلیم ها به عنوان یکی از قدیمی ترین کفپوش ها و زیر انداز های ساخته دست بشر به حساب می آیند و نحوه بافت آن به این صورت هست که از گذر تار و پود به صورت یکی در میان از زیر و روی یکدیگر تهیه و بافته می شود.

 

گلیم ماشینی کاشان :

گلیم ماشینی کاشان یکی از بهترین گلیم های بازار ایران است که به دلیل تنوع در نقشه و کیفیت بالا قابل رقابت با دیگر محصولات می باشد. گلیم ماشینی کاشان به و سیله دستگاه های بافندگی واندویل بافته می شود که از تکنولوژی بالایی برخوردار است.

 

گلیم فرش آشپزخانه :

گلیم فرشها به دلیل قیمت مناسب و همچنین کیفیت نسبتا مناسب کاربرد های فراوانی دارند و برای آشپزخانه، اتاق خواب، راهرو و راه پله استفاده می شود. می توانید گلیم فرش آشپزخانه، گلیم فرش اتاق خواب را در طرح های متنوع از سایت گل فرش کاشان تهیه کنید.

 

خرید اینترنتی گلیم فرش ماشینی :

فروشگاه اینترنتی گل فرش کاشان با انواع گونه های فرش ماشینی محل مناسبی برای خرید اینترنتی فرش به خصوص انواع گلیم، گلیم فرش ، گلیم فرش فانتزی ، گلیم فرش کودک و ... می باشد که می توانید با خیال راحت خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.

امروزه با کمک تکنولوژی گلیم ها در طرح ها و رنگ های متنوع با دستگاه های به روز ماشینی در حال بافتند و از استقبال و محبوبیت بالایی در بین مشتریان برخوردارند گلیم های ماشینی معمولا از نظر تعداد رنگ از 6 رنگ تا 8 رنگ در رنگ بندی آن ها استفاده می شود و معمولا دارای تراکم 320 شانه و تراکم 750 می باشند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  شماره حسابهای گل فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از گل فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش گل فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  شرایط بازگشت کالا در فروشگاه گلفرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه