خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

خرید فرش ماشینی 1200 شانه کاشان

قیمت خرید فرش 1200 شانه

بسیاری از افراد که برای اولین بار قصد خرید فرش ماشینی را برای منزل خود دارند با انواع شانه و تراکم در فرش ماشینی مواجه خواهند شد. تصور اشتباهی که در عموم افراد شکل گرفته است این است که هرچه شانه و تراکم بالاتر باشد قطعا کیفیت فرش نیز بالاتر و بالعکس هرچه شانه و تراکم پایین تر باشد کیفیت فرش هم نیز پایین تر است، که این تصور کاملا غلطی است در ادامه بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد.

ریز بافتی و متراکم بودن نقشه فرش باعث زیبایی و جلوه فرش ماشینی می شود و یکی از فاکتور های مهم در انتخاب یک فرش ماشینی خوب هست. که در فرش ماشینی 1200شانه کاشان به دلیل بالا بودن تراکم، فرش جلوه زیبا تری دارد در فرش دستبافت برای بیان تراکم فرش از واژه رج استفاده می گردد که همان تراکم  در فرش ماشینی محسوب می گردد.

 

کیفیت فرش ماشینی 1200 شانه :

در کیفیت فرش ماشینی 1200 شانه با فرش های ماشینی تراکم پایین تر تفاوتی درکیفیت نیست بلکه تفاوت در تعداد گره در هر متر مربع و ریز نقشی فرش بافته شده می باشد. همچنین خاب فرش ماشینی 1200 شانه کم تر از فرش های ماشینی دیگر می باشد. تمام فرش های ماشینی گلفرش کاشان از بهترین الیاف اکریلیک و با ضمانت 3 ساله ارائه می شود که می توانید با خیال راحت از سایت اینترنتی گل فرش کاشان خرید نمایید.

 

قیمت فرش ماشینی 1200 شانه :

قیمت فرش ماشینی 1200 شانه به دلیل تعداد گره بیشتر در متر مربع و همچنین به دلیل بالاتر بودن قیمت نخ مورد استفاده در فرش های 1200 شانه و ماشین آلات بافندگی مدرن تر قیمت بیشتری دارد. در فرش های ماشینی 1200 شانه از نخ های ظریف تری استفاده می شود که باعث تفاوت قیمت با فرش های ماشینی دیگر می شود.

 

تفاوت فرش 700 شانه با 1200 شانه :

شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که فرش ماشینی 700 شانه بهتر است یا 1200 شانه ؟ این سوال رابطه مستقیمی دارد با نحوه و سبک زندگی و استفاده فرش در چه مکانی از خانه، فرش های 700 شانه به دلیل خاب زیاد و همچنین پایین تر بودن قیمت فرش 700 شانه نسبت به 1200 در منازلی که از مبل استفاده نمی کنند و اکثر اوقات روی زمین می نشینند بهتر است اما فرش های 1200 شانه برای افرادی که در خانه از مبل برای نشستن استفاده می کنند و به زیبایی و ظرافت فرش اهمیت می دهند کاربرد بیشتری دارد اما قیمت فرش ماشینی 1200 شانه نسبت به دیگر فرش ها بالاتر است.

 

خرید فرش ماشینی 1200 شانه :

فروشگاه اینترنتی گل فرش کاشان با عرضه جدید ترین فرش های ماشینی 1200 شانه کاشان با بالا ترین کیفیت و توسط بهترین دستگاه های بافندگی روز دنیا آماده خدمت به مشتریان گرامی می باشد. فرش هایی که توسط گلفرش کاشان ارائه می شود از الیاف صد در صد اکریلیک و درجه یک می باشد و شامل 3 سال ضمانت در صورت بروز هرگونه ایراد در بافت یا شستشو باشد.

 

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  شرایط بازگشت کالا در فروشگاه گلفرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از گل فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت گل فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه