خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

خرید فرش ماشینی 700 شانه

قیمت فرش 700 شانه ماشینی

یکی از محصولاتی که در تولید آن شاهد پیشرفت روزافزونش هستیم فرش ماشینی هست، به خاطر این که جزء ضروری ترین اثاث منزل به حساب می آید و نقش اساسی در دکوراسیون منزل دارد.

فرش ماشینی 700 شانه یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین انواع فرش های ماشینی در ایران محسوب می شود که بنابراین لازم هست که اطلاعات جامعی از این محصول داشته باشید.

در حال حاضر تولید کنندگان بسیاری هستند که فرش ماشینی را در شانه و تراکم های مختلف تولید می کنند. که بین انواع فرش های ماشینی تولید شده فرش ماشینی 700 شانه یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین دسته از محصولات تولیدی می باشد.

مشخصات فرش ماشینی 700 شانه :

فرش های ماشینی هفتصد شانه به دلیل ویژگی ها و مشخصات فنی زیر باعث می شود که مشتریان تمایل بیشتری برای خرید آن داشته باشند:
1- به دلیل خاب زیاد برای نشستن واستراحت مناسب تر است.

2- نرمی و پاخور بیشتتری دارد.

3-قیمت آن نسبت به سایر فرش ها ارزان تر است.

دیگر فرش های ماشینی ممکن است بعضی از این ویژگی ها را نداشته باشد، بنابر این از لحاظ فروش نسبت به فرش های 1000 شانه و 1200 شانه فروش  بیشتری دارد.

 

تولید فرش ماشینی 700 شانه :

ماشین آلات بافندگی فرش های ماشینی متنوع هستند برای هرنوع شانه و تراکم یک نوع ماشین بافندگی داریم که با تکنولوژی مختلف فرش ماشینی را تولید می کنند. دستگاه بافندگی واندویل HCP X2 یک ازبروز ترین دستگاه های بافندگی تولید فرش 700 شانه هست.

 

انواع فرش 700 شانه :

دو نوع فرش ماشینی 700 شانه وجود دارد، دسته اول فرش ماشینی 700 شانه با تراکم واقعی که با دستگاه 700 شانه و با تراکم واقعی 2550 بافت می شود و دسته دوم فرش 700 شانه تبدیلی که با دستگاه های 500 شانه تبدیلی بافته می شود و تراکم پایین تری نسبت به 700 شانه واقعی دارند و از لحاظ کیفیت از 700 شانه واقعی پایین تر هستند.

فرش ماشینی 700 شانه تبدیلی دارای پرز دهی زیاد بوده و تعداد رنگ به کار رفته در آن کمتر است همچنین از میزان تراکم کمتری نیز برخوردار است و پشت فرش هم به تمیزی و یک دستی فرش های ماشینی 700 شانه اصل نیست.

 

خرید فرش ماشینی 700 شانه کاشان :

قیمت فرش ماشینی به عوامل زیادی وابسته می باشد که می توان از عواملی چون نوع بافت، شانه، تراکم و نوع الیاف به کار رفته در فرش نام برد. شرکت گل فرش کاشان با عرضه جدید ترین فرش های 700 شانه و 700 شانه هایبالک با جدیدترین ماشین آلات بافندگی آماده خدمت به مشتریان اینترنتی خود می باشد. فرش های 700 شانه عرضه شده در گلفرش کاشان از الیاف صد در صد اکریلیک بوده و دارای سه سال ضمانت تعویض در صورت ایراد یا خرابی فرش می باشد.

شما می توانید برای خرید فرش ماشینی 700 شانه به قیمت درب کارخانه از سایت گلفرش کاشان به صورت اینترنتی اقدام نمایید و پس از خرید فرش مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  حمل و نقل در گل فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه