خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

خرید فرش ماشینی وینتیج

فرش وینتیج یا کهنه نما

به طور کلی فرش وینتیج یا کهنه نما یا پتینه به فرش هایی گفته می شود که به نوعی قدیمی و عتیقه محسوب می شوند و از قدمت بسیار زیادی برخوردارند و در هنر تحت عنوان بازنگری و عقب گرد مدرن از آن یاد می شود، از همین رو فرش های ماشینی که از ظاهری کهنه و قدیمی برخوردارند فرش وینتیج یا فرش کهنه نما گفته می شود.

در دوره ای از زمان زیست می کنیم که انگار نمی توان بین سنت و مدرنیته یکی را انتخاب کرد، بعضی از اوقات علاقه داریم که همه عناصر سنتی و قدیمی را از زندگی مان دور کنیم و از عناصر مدرن و جدید استفاده کنیم و بالعکس گاهی به دنبال خاطرات قدیمی و لحظه هایی می گردیم که می دانیم بازگشتی برایشان وجود ندارد. این موضوع در اکثر بخش های زندگی مان بسیار دیده می شود به طور مثال در خانه های مدرن و امروزی نشانه هایی از وسایل و لوازم قدیمی و کهنه مشاهده می شود و با خودمون می اندیشیم که قرار دادن این وسایل کنار هم تناقض زیبایی را به وجود خواهد آورد.

فرش های وینتیج یا به اصطلاح فرش های کهنه نما به دنبال همین اندیشه و تفکر و برای داشتن عناصر قدیمی و کهنه برای زندگی های مدرن امروزی ایجاد شده که در ادامه مطالب به صورت مفصل به این موضوع خواهیم پرداخت.

بدون شک در هر محیطی این فرش ها هستند که باعث زیبایی و خاص شدن فضای محیط می شوند، ویژگی مهمی که فرش وینتیج را محبوب و پرفروش کردهاین است که با هر سبک و فضایی هماهنگی دارد و به خوبی در کنار عناصر دیگر محیط می نشیند.

فرش ماشینی وینتیج باعث ایجاد دکوراسیونی کلاسیک و در عین حال مدرن می شوند، در واقع فرش های ماشینی وینتیج از شاخه فرش های جدید و مدرن ایرانی به حساب می آیند و تولید کنندگان و طراحان فرش ماشینی تمام سعی خود را به کار بستند که با تولید فرش کهنه نما جا خالی فرش های قدیمی ایران زمین را در منازل مدرن امروزی پر کنند.

 

خرید اینترنتی فرش وینتیج :

سایت گل فرش کاشان با انواع گونه های فرش ماشینی محل مناسبی برای خرید اینترنتی فرش به خصوص انواع فرش وینتیج، فرش کهنه نما ، فرش پتینه و ... می باشد که انواع محصولات موجود در سایت را می توانید با قیمت درب کارخانه به صورت اینترنتی خرید کنید.

امروزه با کمک تکنولوژی فرش وینتیج در طرح ها و رنگ های متنوع با دستگاه های به روز ماشینی در حال بافتند و از استقبال و محبوبیت بالایی در بین مشتریان برخوردارند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  شرایط بازگشت کالا در فروشگاه گلفرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه