خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

ویژگی های فرش 1200 شانه تراکم 3600

فرش ماشینی 1200 شانه کاشان تراکم 3600

فرش ماشینی 1200 شانه

فرش یکی از نیازهای مبرم و در عین حال زینت بخش تمام خانه ها بوده که انسان از گذشته تا کنون از آن استفاده کرده است. که همراه با پیشرفت تکنولوژی این فرش ها  گاها از کلاسیک به مدرن تغییر کرده اما  هنوز که هنوز است ارزش خود را به خوبی حفظ کرده است.

همانطور که میدانید فرش های با شانه 1200 و تراکم 3600 مرغوب تر ، با پرزدهی کمتر و ضد حساسیت و البته  بخاطر طرح و نقشه های خیره کننده ای که دارند نظر اکثر مشتریان را به خود جلب میکنند. (اصطلاحا شانه به تعداد گره ی فرش در عرض ان مطلقی میشود)

فرش های 1200 شانه دارای طرح ها و پالت بندی منحصر بفردی هستند که 8 رنگ مختلف در آن ها بکار رفته است. از دیگر مشخصه های بارز فرش های 1200 شانه طرح های این فرش است که از دست استادان نامی خارج شده که باعث شده این فرش ها در بازار از استقبال بی نظیری برخوردار باشند.

عمده کار ما فرش ماشینی است. از فرش ماشینی در همه جا صحبت می شود ولی ویزگی هایی است که یک فرش را فرش خوب میکند یا بد. وقتی از کسی بپرسی یک فرش خوب چیست مسلما فرشی با کیفیت و دوام بالا ، زیبا و با قیمت مناسب را خواهد را گفت. فرش ماشینی خوب فرشی است که از الیاف و نخ مرغوبی بافته شده باشد که خداروشکر کاشان جز اولین شرکت های تولید نخ با دوام از جنس اکریلیک و پلی استر است.

برای بافت فرش ماشینی از نخ های مصنوعی استفاده میشود که در بین انها نخ آکریلیک از بهترین نخ ها در صنعت فرش ماشینی است.

 

عمده تفاوت فرش 1200 شانه با 700 شانه

فرش ماشینی 700 شانه به دلیل قیمت مناسب پرفروش تر از دیگر فرش ها است و لذا بخاطر خاب و ضخامت بالا  و پا خور عالی در مقایسه با فرش 1200 شانه نرم تر بوده و به عنوان کفپوش مناسب در پذیرایی ، اتاق خواب و اتاق کودک استفاده مییشود.

به دلیل خاب بیشتر فرش 700 شانه از فرش 1200 شانه معمولا کسانی که بر روی فرش استراحت می کنند از فرش 700 شانه استقبال بیشتری می کنند و بر عکس کسانی که بر روی مبل استراحت می کنند از فرش 1200 شانه بیشتر استقبال می نمایند.

طرح های فرش 700 شانه بیشتر سنتی بوده و برای افراد علاقه مند به این نوع فرش مناسب است. قیمت فرش 700 شانه بسیار مناسب تر است نسبت به فرش 1200 شانه.

 

روش شست و شو و نگهداری

فرش مهم ترین اجزای زینت بخش هر خانه محسوب می شود. زمانی که ما یک فرش نو خریداری میکنیم همیشه نگران کثیف شدن و لکه گیری آن هستیم و می خواهیم همیشه آن را نو نگهداری کنیم.

نو کردن فرش مجموعه فعالیت هایی است که سبب حفظ زیبایی آن میشود.

روش های نو کردن فرش زیاد است ما در واقع همه ی این روش ها را باهم توصیه میکنیم تا به یک نتیجه که آن هم حفظ ظاهر اولیه ی فرش است برسیم. در همه ی این روش ها دقت نکته ی مشابه و چشمگیری است.

جارو کشی اصولی. لکه گیری فوری و استفاده از شامپو فرش از این راه های پیشنهادی است.

و اما شست و شوی کامل فرش که با موارد قبلی متفاوت است. در این روش ما باید فرش را به یک قالیشوی حرفه ای بسپاریم که در تار و پود و نخ های آن آسیبی وارد نشود. بعد از شست و شو و خشک شدن کامل ان میبینید که فرش مثل روز اول نو و تمیز است. سعی کنید حدالامکان سالی یکبار شست و شوی کامل فرش را انجام دهید.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  درباره گلفرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  حریم شخصی مشتریان گل فرش کاشان
•  شماره حسابهای گل فرش کاشان
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه