خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

انتخاب بهترین رنگ فرش ماشینی برای دکوراسیون منزل

انواع رنگ زمینه فرش ماشینی کاشان

 

میدانیم که فرش های ماشینی در رنگهای متنوعی تولید میشود و تفاوتی که با یکدیگر دارند تنها در رنگ زمینه آنهاست و نکته قابل توجه این است که رنگ گلهای یک نقشه از فرش معمولا در زمینه های مختلف باهم برابر است.

برای آگاهی بیشتر شما دوستان عزیز و گرامی تعریفی که از رنگ زمینه فرش ماشینی میتوانیم داشته باشیم این است به قسمتهای از فرش ماشینی  ( معمولا 2 سانتی متر آخر هر فرش) که هیچ طرح و نقشی در آن شکل نگرفته است و هیچ طرحی ندارد با هر رنگی که مشخص شده باشد رنگ زمینه فرش ماشینی میگوییم.

انتخاب رنگ فرش و انتخاب بهترین ترکیب رنگ برای دکوراسیون منزل میتواند تاثیر بسیار زیادی در زندگی روزمره ما داشته باشد و باعث آرامش بیشتر افراد خانواده در وقت هایی که در منزل سپری میکنند داشته باشد.

در صنعت  بافت  فرش ماشینی معمولا از بین 5 تا 12 رنگ در نقش و زمینه فرش استفاده میشود و برای رنگ زمینه از رنگهایی چون سرمه ای ، کرم ، فیلی ، آبی فیروزه ای ، آبی کاربنی ، قرمز ، قهوه ای و رنگهای دیگری چون شکلاتی ، نسکافه ای و ترمه ای و ... استفاده میشود.

همچنین لازم بذکر است که بعنوان مثال در فرشهای ماشینی 8 رنگ ، امکان بافت زمینه با هر یک از رنگهای موجود در نقشه فرش وجود دارد که با توجه به نیاز بازار و هنر طراحان رنگ زمینه فرش ماشینی انتخاب و فرش تولید میشود.

خانواده های زیادی هستند که به انتخاب فرش های ماشینی با رنگ زمینه سرمه ای در دکوراسیون منزل علاقه زیادی دارند چون رنگ سرمه ای رنگی قاطعانه و شیک است ؛ ولی متاسفانه نمیدانند چه رنگهایی با فرش های ماشینی زمینه سرمه ای ست میشوند.

 

فرش ماشینی زمینه سرمه ای با چه رنگ هایی از مبلمان ست میشود :

 

1.ست کردن فرش ماشینی رنگ سرمه ای با مبلمان رنگ زرد:

رنگ سرمه ای و رنگ زرد درواقع دورنگ کاملا متضاد هم هستند چرا که یکی تیره و دیگری روشن میباشد و با ایجاد این تضاد میتوان جذابیت خاصی در چشم بیننده بوجود آورد و بخوبی این دو رنگ متضاد باهم ست میشوند.

نکته مهم در اینجا این است که در استفاده از رنگ زرد خسیس باشید چون رنگ زرد جذابیت زیادی دارد و بهتر است مقدار کمی از آن به چشم بخورد.

  

2.ست کردن فرش ماشینی بوم سرمه ای با مبلمان رنگ زرشکی:

یکی دیگر از رنگهایی که بسیار خوب میتواند در ست کردن رنگ فرش ماشینی سرمه ای مورد توجه قرار گیرد رنگ زرشکی میباشد.

استفاده از مبلمان رنگ زرشکی بر روی فرش ماشینی با زمینه سرمه ای میتواند جذابیت خوبی برای بیننده بوجود بیاورد.

 

3.ست کردن فرش ماشینی زمینه سرمه ای با مبلمان سفید:

با توجه به اینکه رنگ سرمه ای از خانوده رنگهای تیره محسوب میشود ،بهتر است با یک روشن مثلا سفید ترکیب شود چون جذابیت فوق العاده ای در چشم هر بیننده ای بوجود می آورد و باعث جذابیت دکراسیون منزل میشود.

به این نکته توجه داشته باشید که رنگ سفید رنگ آرام بخشی است و استفده از رنگ سفید در مبلمان منزل و ست کردن آن با فرش ماشینی با زمینه سرمه ای می تواتند هارمونی فوق العاده ای ایجاد کند.

 

4.ست کردن فرش سرمه ای با مبلمان طوسی:

قابل توجه کسانیکه دیزاین داخل منزل و انتخاب رنگ فرش ماشینی و رنگ مبلمان برایشان از اهمیت بالایی برخوردار میباشد اینکه ترکیب رنگ فرش ماشینی سرمه ای با مبلمان رنگ طوسی قابلیت این را دارد که خانه ای لوکس و مجلل برای شما به ارمغان بیاورد البته بهتر آنست رنگ یکی از دیوارها نیز به رنگ طوسی باشد.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  حمل و نقل در گل فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه