خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

فرش ماشینی شگی

خرید فرش ماشینی شگی

در زبان انگلیسی شگی به معنای موی دراز میباشد و در اصطلاح  نوعی از فرش های ماشینی است که پرزهای بلندی دارد و اگر شما در جایی نام فرش پرزبلند شنیدید همان فرش شگی میباشد.

این نوع از فرش های فانتزی و زیبا بخاطر زیبایی خاص خود و ظاهر کاملا متفاوتی که دارند در اکثر جاها چون منازل،ادارجات،هتل ها و... مورد استفاده قرار میگیرند.

این فرش های زیبا بیشتر جنبه تزئینی دارند و بخاطر پرزهای بلندی که دارند شست و شوی آنها باید با مراقبت و آگاهی باشد و معولا در جاهایی مورد استفاده قرار میگیرند که پاخور کمتری دارند و کمتر روی آنها رفت و آمد میشود.

از این نوع فرش های زیبا و فانتزی با توجه به تنوع بالای رنگی که دارند معمولا در دکوراسیون های داخلی نیز مورد توجه و استفاده قرار میگیرد.

معمولا از فرش های شگی با تصاویر زیبای کارتنی برای فرش اتاق خواب کودکان نیز استفاده میشود.

 

سایزهای فرش شگی:

این نوع از فرش های فانتزی و زیبا معمولا در سایزهای کوچک تولید شده و دارای وزن کمی هستند و در سایزهای گوناگون تولید و بافت و به بازار جهت استفاده مشتریان عرضه میگردد.بعنوان مثال چند نمونه از سایز های تولیدی شرکت را برای شما ذکر میکنیم:

80*50

1.5*1

2.25*1.5

1*1

2*1

3*1

3*2

3.5*2.5

 

انواع فرش های فانتزی شگی:

فرش های فانتزی شگی در طرح و نقش های گوناگون و زیبا تولید و عرضه میشود.

فرش های ماشینی شگی ممکن به صورت تک رنگ بافت شود؛بدین شکل که در بافت این نوع از فرش ها تنها یک رنگ وجود دارد و این رنگ بسیار شاد و فانتزی میباشد مثل بنفش،قرمز یا سرخابی.

فرش های پرزبلند شگی ممکن است به صورت سه بعدی بافت شود یعنی در بافت این نوع از فرش های ماشینی از نقشه ها و طرح های سه بعدی استفاده میشود.

 

خصوصیات و ویژگی های فرش های فانتزی شگی:

در دنیا چندین کشور در تولید این نوع از فرش ها پیشتاز هستند که ترکیه و ایران از جمله این کشورها هستند.

از لحاظ قیمت فرش های فانتزی شگی ایران در مقایسه با ترکیه تقریبا مشابه میباشد ولی کیفیت بافت و تنوع شکل و رنگ در محصولات ایرانی بسیار بالاتر از فرش های شگی ترک می باشد و در جهان مشتری بیشتری را به خود اختصاص داده است.

در حالت کلی قیمت فرش های پرز بلند شگی نسبت به انواع دیگر فرش ارزان تر است و برای خانواده هایی که تمکن مالی کمتری دارند میتوانند از این فرش های زیبا و جذاب و متنوع استفاده کنند.

فرش های فانتزی شگی طرح های جذاب و خلوتی دارد و بسیار متنوع است بدین صورت که علاوه بر طرح های تک رنگ داراع انواع سه بعدی نیز میباشند.

فرش ماشینی شگی که دارای طرح های سه بعدی اغلب برای مکان های شیک و مدرن استفاده میشوند و طراحی جالبی دارند به شکلی که وقتی روی این از فرش ها راه میروید شما میتوانید احساسی جالب و عجیب رو داشته باشید و تجربه کنید.

 

فرش های فانزی شگی از چه جنسی بافت میشود؟

در بافت این نوع از فرش های شیک و مدرن و فانتزی بعضا از پشم و بیشتر از اکرلیک و پلی استر استفاده میشود.

در بافت فرش های فانتزی شگی طیف وسیعی از رنگها مورد استفاده قرار میگیرد بدین صورت که هم از رنگهای تیره و کدر و هم از رنگهای بسیار شاد و با نشاط استفاده میشود ، بنابراین با توجه به چگونگی کاربرد شما در دکوراسیون مکانی که در اختیار دارید میتواند خواسته شما را برآورده نماید.

معمولا دانشجویان عزیز و خانواده های محترمی که اجاره نشین هستند و لازم است جابجایی منزل داشته باشند بخاطر وزن کم فرش های شگی و سهولت در جابجایی آن ، این نوع فرش ها بیشتر مدنظرشان است.

 

فرش های فانتزی شگی از لحاظ تنوع چگونه هستند؟

از جمله علتهای استقبال بسیار زیاد مشتریان از فرش های فانتزی شگی تنوع بسیار این نوع فرش ها میباشد.

این نوع از فرش های ماشینی نه تنها در طیف وسیع رنگی بلکه در قالبهای گوناگون نیز عرضه میگردد؛پس اگر دنبال شکل خاصی از فرش هستید باید از بین انواع شگی ،فرش شیک و زیبای مد نظرتان را انتخاب کنید.

این نوع از فرش ها تنها به شکلهای مستطیل و دایره بافت نمیشوند بلکه به اشکال گوناگونی چون شکل قلب و برگ نیز بافت و عرضه میشوند و برای دکوراسیون منزل و اتاق خواب کودکان کاربرد بسیار زیادی دارد.

 

نحوه نگهداری و تمیز کردن فرش های فانتزی شگی:

با توجه به شناختی که اکنون از فرش های فانتزی شگی پیدا کردید میدانید که این نوع از فرش ها دارای پرزهای بلندی هستند.

اگر نحوه تمیز کردن و مراقبت از این نوع فرش ها را بدانید جای نگرانی برای شما وجود نخواهد داشت.

در گام نخست با استفاده از جاروبرقی ای که از قدرت مکش بالایی برخوردار میباشد سطح فرش شگی را جارو کنید.

وسیله دیگری که میتواند کمک شایانی به شما در تمیز نگه داشتن فرش شگی میکند بخارشوی میباشد.

همچنین شما میتوانید برای تمیز کردن فرش شگی آن را در محیطی باز و هوای آزاد از محلی آویزان کرده و با چوب به سطح فرش شگی ضربه بزنید تا گرد و غبار پنهان شده در میان پرزهای فرش خارج گردد.

نحوه دیگر تمیز کردن فرش فانتزی شگی استفاده از آب و شامپو فرش میباشد.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  شیوه های پرداخت گل فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  شرایط بازگشت کالا در فروشگاه گلفرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه