خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

سوالات رايج

آیا ارسال فرش ماشینی خریداری شده درب منزل خریدار امکانپذیر می باشد؟
بله فقط برای شهر تهران و حومه امکانپذیر می باشد و برای بقیه شهر ها تا باربری شهر مقصد بر عهده ما می باشد و همچنین در صورت تسویه کامل به صورت اینترنتی هزینه ارسال رایگان خواهد بود.
آیا عودت فرش ماشینی خریداری شده امکان پذیر می باشد یا خیر؟
 بله تا 48 ساعت در صورت خرابی یا عدم تطبیق فرش با فاکتور امکان پذیر می باشد ولی در غیر اینصورت امکان عودت یا بازگشت فرش ماشینی خریداری شده امکانپذیر نمی باشد.
مدت زمان ارسال فرش های ماشینی چند روز می باشد؟
 گروه تجاری فرش کاشان با داشتن کادری مجرب در زمینه تولید، تهیه، کنترل کیفیت ، ارسال و واحد امور مشتریان و برنامه ریزی خیلی دقیق به منظور جلوگیری از اتلاف و هزینه مشتریان تمام تلاش خود را می کند با ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش به سراسر ایران در کوتاه ترین زمان ممکن بدون محدودیت در میزان خرید فرش ها و وزن آنها بهترین خدمات را در این زمینه ارائه نماید.
در صورت موجود بودن فرش ارسال بین 3 تا 4 روز کاری انجام خواهد شد.
در صورت عدم موجودی و بافت فرش ارسال بین 7 تا 14 روز کاری انجام خواهد شد.
برای کلیه تابلو فرش ها ارسال بین 1 تا 7 روز کاری انجام خواهد شد.
آیا ارسال فرش های ماشینی خریداری شده به سراسر کشور امکانپذیر می باشد؟
 بله گروه تجاری گل فرش کاشان این امکان را دارد که فرشهای خریداری شده مشتریان را در اسرع وقت به تمام نقاط ایران ارسال نماید و هیچگونه چالشی در این مورد برای ما وجود نخواهد داشت.
آیا خرید اینترنتی فرش ماشینی با پرداخت بیعانه امکان پذیر می باشد؟
 بله خرید اینترنتی فرش ماشینی با پرداخت بیعانه در ازای هر فرش 100000 تومان امکانپذیر می باشد، که در این صورت هزینه ارسال برعهده مشتری خواهد بود.
آیا هزینه ارسال فرش رایگان است؟
 درصورتی که قبل از ارسال فرش هزینه را به طور کامل پرداخت نمایید هزینه ارسال رایگان می باشد که برای تهران و حومه تا درب منزل و بقیه شهرها تا باربری مقصد
 
ادامه
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه