خرید فرش کاشان
پشتیبانی و پاسخگویی : 09134037536 - 03154760786

قوانین و مقررات خرید از گل فرش کاشان

از این که فروشگاه اینترنتی گلفرش کاشان را برای خرید فرش مورد نیازخود انتخاب کرده‌اید، بسیار خوش حال و خرسندیم. مجموعه گلفرش کاشان تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهد بست تا با ارائه خدماتی با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت از یک خرید اینترنتی را برای شما رقم بزند و احساس مطلوبی از یک خرید اینترنتی را در شما به وجود بیاورد.

خرید فرش از فروشگاه اینترنتی گلفرش کاشان بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی گلفرش کاشان و سفارش فرش از این فروشگاه به معنای توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای فروشگاه اینترنتی گلفرش کاشان محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به بروزرسانی و یا ایجاد تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در مقررات و قوانین آگاه شوند.

گلفرش کاشان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ارزش فرش های خریداری شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری در سایت درج شده و گلفرش کاشان به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در مکان ثبت شده توسط مشتری تحویل دهد.

هر گونه عیب و یا نقص فنی در فرش بایستی در طی مدت 1 روز از زمان تحویل فرش به گلفرش کاشان اعلام گردد.

خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا (در صورت انتخاب پرداخت نقدی) بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه گلفرش کاشان حق دارد از تحویل کالا امتناع و سفارش را فسخ نماید.

همه مطالب موجود در سایت گلفرش کاشان مثل: متن، گرافیک، آرم، تصاویر، ویدیوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کلیه محتوای تولید شده توسط گلفرش کاشان جزئی از اموال گلفرش کاشان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار گلفرش کاشان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گلفرش کاشان محفوظ می‏‌دارد.

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  قوانین و مقررات خرید از گل فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه گل فرش کاشان
•  شماره حسابهای گل فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
پشتیبانی آنلاین گل فرش کاشان
فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه